Sosyal mesafeli bayramlaşma

Sosyal mesafeli bayramlaşma

Vali Bilal Şentürk, Çocuk Evlerinde Koruma ve Bakım altında bulunan çocukların Ramazan Bayramlarını kutladı.

Vali Şentürk, eşi Münevver Şentürk, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Vekili Hatice Dost ile birlikte Çocuk Evlerini ziyaretinde çocukların bayramlarını kutlayarak, hayatlarının hep çok güzel ve neşeli olması temennisinde bulundu.

Bayramların birlik, beraberlik, yardımlaşma ve dayanışma günleri olduğunu ifade eden Vali Şentürk, bu yıl koronavirüs salgını nedeniyle buruk bir bayram yaşadıklarını söyledi.

Vali Şentürk, çocuklara şu nasihatlerde bulundu:

”Bayramlar büyüklerle küçüklerin bir araya geldiği günler. Maalesef bu bayram sosyal mesafeyi koruyarak, bayramlaşıyoruz. Dileğimiz, sağlık ve sıhhat içinde nice bayramlara hep birlikte ulaşabilmek. Neşeniz bol olsun, hayatınız hep güzel olsun. Birbirimizi sevelim, sayalım. Büyüklerimizi sayalım, küçüklerimizi sevelim. Yüreğimizdeki merhamet duygusunu hiç yok etmeyelim. Onu diri tutalım. Her şeyin çaresi sevgi ve saygı. Bu duyguyu kendi bünyemizde güçlendirelim. Bayram vesilesiyle de birbirimize sevgilerimizi gösterelim. Tekrar Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum.” dedi.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü bünyesindeki çocuk evlerinde kalan çocuklar da, Vali Şentürk’ün ve eşi Münevver Şentürk’ün bayramını kutladı. Kız çocukları Vali Şentürk’e duygularının yer aldığı mektup verdi.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam