‘’SPOR BENİM DE HAKKIM’’ PROJESİNİN PROTOKOLÜ İMZALANDI

‘’SPOR BENİM DE HAKKIM’’ PROJESİNİN PROTOKOLÜ İMZALANDI

Bilecik Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Yıldız, Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Bilecik Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Muhammet Akgül, Bilecik İHH İnsani Yardım Derneği Başkanı Şemsettin Yıldırım tarafından Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın projeleri kapsamında gerçekleştirilecek olan ‘’Spor Benim de Hakkım’’ isimli projenin protokolü imzalandı.

‘Spor Benim de Hakkım’ projesi ile ilgili bilgi veren Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Yıldız: ‘’Özellikle şehirleşme ve teknolojik gelişmelerle hareketli ve sağlıklı yaşam için sporun günümüzde bir zaruret olduğunu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak 7’den 77’ye her kişiye spor yaptırmayı amaçladıklarını söyledi.

Bu projemizle spor yapma imkanı olmayan 54 öğrenciye her hafta sonu Futbol, Voleybol, Basketbol ve yüzme branşlarında eğitimler verileceğini söyleyerek, projenin ilimize verilmesinden dolayı Gençlik ve Spor Bakanlığımıza projeyi uygulayacak olan Bilecik İHH İnsani Yardım Derneğine ve desteklerini esirgemeyen İl Milli Eğitim Müdürlüğüne ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne, teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Gerçekten çok güzel. Kimsesiz çocuklarında spor etkinlikleri yaparak mutlu olmaları çok hoş bir şey.kimler düşündüyese gerçekten Allah razı olsun.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam