Stajyer Öğretmenlerden Altınkaynak’a ziyaret

Stajyer Öğretmenlerden Altınkaynak’a ziyaret

Şubat 2016 ataması ile İlimizde sataja başlayan ve Merkez Edebali Ortaokulunda görevli olan aday öğretmenler, Okul Müdürü Mustafa Ejder ile birlikte Milli Eğitim Müdürü İsmail Altınkaynak’ı ziyaret ettiler.

İlk atanmalarından bu yana Bilecik Milli Eğitim Müdürlüğünün ve görevli oldukları okullarının kendilerini çok iyi karşıladıklarını ve hiç bir soruya gerek kalmadan her tür türlü ihtiyaçlarına karşılık bulduklarını anlatan öğretmenlerimiz, bu vesile ile Milli Eğitim Müdürünü ve kendisinin şahsında tüm çalışanlarına teşekkür etmek istediklerini belirttiler.

Milli Eğitim Müdürü Altınkaynak ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, kendilerine teşekkür etti ve “siz erken davrandınız, biz Müdürlük olarak zaten böyle bir proje hazırlıyorduk.Yeni atanan öğretmenlerimizi bir plan dahilinde bu tarz ziyaretlerle, Müdürlüğümüzdee hangi birim neler yapar ne tür işlerden sorumludur, uygulamalı olarak göstereceğiz. Böylece sizlerde kurumsal bir kültür oluşmasını sağlayarak, yabancılık çekmeden işlerinizi yürütmenizi sağlama hedefine ulaşmış olacağız.” dedi.

Ziyaret hatıra fotoğrafı çekilmesi ile son buldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam