Subaşı, Eczacıbaşı’yla Görüştü

Subaşı, Eczacıbaşı’yla Görüştü

 

Gerçekleşen toplantıya Bilecik’ten de BİSİAD Başkanı Yusuf Subaşı, Dernek Genel Sekreteri Ali Arlı ve Recai Akarkarasu  katıldı.

Günümüzde şirketlerin hayatta kalabilmeleri için kendilerini sürekli yenilemesi gerektiğini, müşterinin ne istediğini bilip buna göre ürün üretilmesini, inovasyona, argeye ve teknolojik yatırımlara önem verilmesi gerektiğinin altını çizen Eczacıbaşı, bunlara örnek olarak uzun zamandır Eczacıbaşı ilaç sanayi olarak piyasada yer alan şirketlerini, ekonomik koşullarına ayak uyduramadığı ve Türkiye'deki piyasa içerisinde rekabet edemedikleri, karlılık oranlarının düştüğünden bu sektörden çıktıklarına, başarılı olabilecekleri başka sektörlere yöneldiklerini ifade etti.

Toplantı sonunda Bülent Eczacıbaşı'yla bir araya gelen BİSİAD Başkanı Yusuf Subaşı, kendisini Bilecim’e davet etti. Bilecik’in kendileri için çok önemli bir yerde olduğunu ve büyük yatırımlarının çoğunun Bilecik’te yer aldığını ifade eden Eczacıbaşı, programlarının çok yoğun olduğunu ancak fırsat olduğunda mutlaka gelmek isteğini belirtti.

40 seneye aşkın iş hayatında bulunduğunu ifade eden Eczacıbaşı, şu ana kadar edindiği bilgi ve tecrübelerini iş adamlarıyla paylaştığı konuşmasına TUSKON Başkanı Rızanur Meral, MARİFED Başkanı Ahmet Ciğer ve birçok tanınmış iş adamı katıldı. 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam