Sünnetçi “Yetersiz Organizasyon”a Tepki Gösterdi

Sünnetçi “Yetersiz Organizasyon”a Tepki Gösterdi

Sünnetçi salondan çıkmadan önce “Salon hem boş hem çok soğuk. Biz şu an burada donarsak bir marka olur muyuz?” şeklinde alaylı bir ifade kullandı. Sünnetçi, “Şu anda ben adapte bile olamıyorum, zaten ticaretle uğraşan iki üç tane arkadaşımız var, çok verimli bir toplantı olduğunu düşünmüyorum. Bu soğukta geldiğiniz için çok teşekkür ederim ama ben müsaadenizle toplantıyı yarıda bırakıp gitmek istiyorum” diye konuştu.

Toplantının ardından basın açıklamasında bulunan Sünnetçi,  belediyenin bu organizasyonu ciddiye almadığını ve yapılan zararın mali boyutlarını açıklaması gerektiğini belirtti.

Sünnetçi “Bugün Bilecik Belediyesi ile Türk Patent Enstitüsü’nün düzenlemiş olduğu ilimizdeki seminere katıldık hep beraber. Fakat katılımcı sayısı 7. Sanayici sayısı 3, 4 tane de daire müdürümüz var. Bilecik Belediyesi 500 tane davetiye dağıtmış. Ben tabi ki yapılan seminerlerin ilimize katkısı olacağını düşünüyorum. Fakat burada organizasyon hatasının olduğunu düşünüyorum. Bir, 500 tane davetiyenin maliyeti ne kadardır? İki, posta ücreti ne kadardır? Üç, niye postalar son gün vatandaşımızın eline ulaşmıştır? 4, organizasyon için yapılan masrafların bedeli ne kadardır? 5, semineri veren arkadaşlara verilen ücret ne kadardır?

 

“Belediye organizasyonu ciddiye almamıştır”

 

Bunu Bilecik Belediyesi neden ciddiye almamış ve yerel basına da neden bu toplantının olacağı günler öncesinden bildirilmemiştir? Belediye yetkililerinden niye kimse katılmamıştır bu toplantımıza ben Başkanımıza bunu sormak istiyorum” şeklinde ifadelerde bulundu.

Sorularına hız kesmeden devam eden Sünnetçi “Bu toplantı ne kadar ciddiye alındığını ve bu toplantıda çıkan zararın maliyetinin ne kadar olduğunu sormak istiyorum. Böyle güzel bir seminere neden yeterince ilgi duyulmadığını, belediyedeki arkadaşlarımızın buna yeterince neden eğilmediğini, buradaki aksaklığın ne olduğunu öğrenmek istiyorum. Ayrıca toplantı salonunda -2 dereceye varan soğuk havada böyle bir etkinliğin yapılması doğru muydu? Ben bu etkinliğe baktığım zaman 500 kişilik bir organizasyon yapılmış, ama bu organizasyonun neden yetersiz olduğunu sormak istiyorum” diyerek sözlerini tamamladı. BETÜL SÖNMEZER

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam