Sünnetçi’den Şok Açıklamalar!..

Sünnetçi’den Şok Açıklamalar!..

Partide gençlik kolları başkanlığı ve değişik kademelerde uzun yıllar görev alan, meclis üyeliği süresince verdiği soru önergeleri ile adeta tek başına muhalefet eden, Yaşar Tüzün ile uzun yıllar birlikte siyaset yapan, iki dönemdir Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Meclis üyeliği görevinde bulunan ilimizin tanınmış genç simalarından, işadamı Raşit Sünnetçi listeler açıklanır açıklanmaz ilk beyanatını gazetemize verdi.

CHP Bilecik İl Örgütünde deprem etkisi yaratacak bu açıklamalardan sonra merkez ilçe ve il başkanlarının ne gibi tavır alacağı merak edilirken, Sünnetçi şok iddialarda bulundu. Sünnetçi önümüzdeki günlerde basın toplantısı yaparak daha geniş açıklamalarda bulunacağını belirtti. İşte bu ses getirecek açıklamalar.. CANER ALKAN

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

5 yorum

  1. raşit – helal olsun acık yüreklilikle konuşmandan dolayı tebrik ederim.ben izleyince etkilendim.oyum artık mhp nin.

  2. chp – yasar tüzünü bitirme operasyonu bu.sende ona en yakın isim oldun için girmeni istemediler.unuttukları bir şey var bu ilde yaşar tüzünü seven kaç isim var.artık ağızları ile kuş tutsalar faydası yok.

  3. THK – Raşit Bey öyle bir sunmuş ki kendin,insanın ağlayası geliyor. Belediyede ve CHP de siyaset yaptığınız dönemde siyasi pozisyonunuzu nasıl kullandığınızı herkes biliyor. Tamamen çıkar ilişkilerine dayalı. Türk hava kurumu binasını altıbinliraya kiralayıp, kendi durduğunuz dükkanlar hariç otuz binden fazla kira topladığınızı, Bu binanın tadilatı için siyasi durumunuzu kullanarak Selim Yağcı ile kanka olup BİNAYI NASIL TADİLAT yaptığınızı, Cumhuriyet mahallesindeki evinize BAZ İSTASYONU kodurduğunuzu, Bahsettiğiniz göstermelik önergelerin tamamına yakını Selim yağcıyı desteklemek için vererek göstermelik davrandığınızı herkes biliyor. İyi olmuş sizi almamışlar, keşke o mimarı da almasalardı. Kim listeyi yaptıysa iyi yapmış. Senin meclise değil partinin yanından geçmeğe ve sokakta gezmeğe bile hakkın yok.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam
Mobil Sürüme Geç