SÜRPRİZ ADAY AHMET YAPRAK:

SÜRPRİZ ADAY AHMET YAPRAK:

“Millet temelli bir hizmet noktasında Ak Parti’yi daha uygun bulduğum için buradayım”

1999 ve 2002 yıllarında Anavatan Partisi’nden Bilecik Milletvekili adayı olan Ahmet Yaprak, ayrıca Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı olarak ta görev yapmıştı.
 İnhisar ilçesi Harmanköylü olan Ahmet Yaprak'ın son dakikalarda AK Parti'den aday adayı olmasıyla birlikte AK Parti Bilecik Milletvekili aday adaylarının sayısı 11’e yükseldi. Konuyla ilgili görüşlerini aldığımız Ahmet Yaprak Bilecik siyasetinde uzun süredir yer aldığını, geçmişten gelen çalışmalarının olduğunu, ciddi hizmetlerinin bulunduğun belirterek “millet temelli bir hizmet noktasında Ak Parti’yi daha uygun bulduğum için buradayım” ifadelerini kullandı. Aday Adayı Yaprak gazetemiz muhabiri Erhan Toka’ya şunları aktardı:

“Bilecik siyasetinde uzun süredir yer aldım, çalışmalarım var geçmişten gelen. Ciddi hizmetlerimizde oldu. Hizmet noktasında hem Bilecik noktasında hem ülkenin geldiği noktada daha iyi hizmet verebilme, birikim ve tecrübeyi daha iyi kullanabilme adına ve geçmişten gelen misyon olarak insan odaklı, hak temelli, millet temelli bir hizmet noktasında Ak Parti’yi daha uygun bulduğum için buradayım.” dedi.

Gazetemiz muhabiri Erhan Toka’nın “Siz Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısıydınız. Milletvekilliği adaylık müracaatında Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu’nun bir etkisi oldu mu? sorusuna Yaprak şu cevabı vererek sözlerine son verdi:

“Kişilerden daha çok Türkiye’nin geleceği noktasında siyasi çizgiyle ilgileniyorum”

“Tek kişiye indirgemek doğru olmaz. Tabi ki Süleyman beyin de, kurucu genel başkanın da, Başbakanımızın da ve birçok arkadaşın tabi ki katkıları oldu ama ana nokta Türkiye’nin geldiği noktada tercih noktasıdır. Çünkü dönüm noktasında kavşaklara doğru ilerliyoruz. Bu kavşaklarda mutlaka bir yer almamız gereken bir nokta var. Kişilerden daha çok Türkiye’nin geleceği noktasında siyasi çizgiyle ilgileniyorum ben. Millet odaklı, insan odaklı, hak temelli siyasetle ilgileniyorum daha çok. İşin o tarafındayım ben. Hem Bilecik için hem ülkemiz için hayırlısı olsun inşallah.” 

CANER ALKAN

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. Dürüst bir siyasetçi – BiLECİK İlçe ve köylerini en iyi bilen ve en iyi hizmeti getireceğine inandığım Ahmet YAPRAK’ a başarılar dilerim.

  2. hayırlı olsun – Nihayet seni aday olarak görmek hepimiz için sürpriz oldu.İnşallah vekil olarakta görürüz.Bilecige senin gibi biri yakışır. Yolun açık olsun

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam