Sürpriz Adaylar Ne Dediler?

Sürpriz Adaylar Ne Dediler?

 “Gölpazarının Kaderini Değiştirmeye Geldik”

Semih Yavuz: “Geldik siyasete başladığımız an oluyor bu an. İnsan tabi ister istemez heyecanlı oluyor. Gölpazarın’da bir şeyler yapmak için aday olduk. İnşallah gerekli Gölpazarı’nın mağduriyeti var. Gerekli şeyleri de iktidarla koordineli çalışarak başaracağımızı düşünüyoruz. Gölpazarı’nın kaderini değiştirmeye geldik. İnşallah hayırlı olur adaylığımız. Bizlerden önce Gölpazarı’na hayırlı olsun. İlk beyanatımı size veriyorum. İnşallah gazeteniz ve benim için hayırlı olur”

“Spor Osmaneli’de öncelik olacak”

Münür Şahin: “Öncelikle basına verdiği destekten ötürü teşekkür ediyorum. Adaylık biz biliyorsunuz Bilecik Belediye Başkan Adaylığıyla bu işe başlamıştık. Ancak Osmaneli’de yapılan ağır hedefler bizim ismimizi ortaya çıkardı. Genel Merkezimizin ve Başkanımızın bu görevini kabul ettik. Biliyorsunuz ben Osmaneli’liyim. Öğrenim, iş hayatım hariç ben hep Osmaneli’de kaldım. Dolayısıyla Osmaneli’nin sorunlarını çok iyi biliyorum. Amacımız Osmaneli’yi büyütmek, Bilecik’te örnek bir İlçe haline getirmek. Önceliğimiz Sanayi, çoğu şirketle işbirliği içerisindeyiz. Dolayısıyla yakın bir gelecekte en azından 2 veya 3 bin kişilik bir potansiyelle sanayiyi canlandırmayı düşünüyoruz. Bunun dışında Turizm, Sakarya ile ilgili projelerimiz var. Osmaneli Bilecik’lilerin sayfiye yeri olacak, öyle bir konuma getireceğiz. Allah utandırmasın diyorum. Diğer tüm Aday arkadaşlarıma başarılar diliyorum.

Osmanelispor, Osmaneli Gençlerbirliğispor ve Belediyespor adı altında Osmaneli’de 3 tane takım var. Öncelikle 3 kulübü de aynı mesafe de yöneteceğiz. Osmaneli’de mutlaka Milli sporcuların yetiştiği altyapının önem kazandığı, tesisleriyle öne çıkan başka takımların kamp yaptığı ve özellikle tenis, tekvando gibi akla gelinmedik diğer branşlarla da öne çıkan konum kazanacak. Spor Osmaneli’de öncelik olacak”

“İnşallah hakka ve halka hizmet içinde çalışıp hizmet edeceğiz”

Osman Yılmaz: “Öncelikle 2014 yerel seçimlerin partimize, ülkemize, ilimize, ilçelerimize, beldelerimize ve köylerimize hayırlı olması temennisinde bulunuyorum, tüm aday olan arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Ben 2014 yılından beri 2 dönemdir Çaltı Beldesinde hizmet etmekteyim. Şimdi de bayrağı Ak Parti olarak Söğüt İlçesinde mevcut başkanımız aday olmayınca ben aday oldum. Bugün de adaylığımız açıklandı. Tarihi çok önemli olan Söğüt İlçemizde İnşallah hakka ve halka hizmet içinde çalışıp hizmet edeceğiz.” ERHAN TOKA  – CANER ALKAN

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam