Tan, Adaylığını Açıkladı

Tan, Adaylığını Açıkladı

CHP Merkez İlçe Başkanlığı binasında bir basın açıklaması yapan Tan, kadın erkek ayrımı gözetmeden hizmet edeceğini ve Bilecik halkının önceliği olacağını belirtti. Tan açıklamasında şunları aktardı:

“Kim bilir hangi mekanlarda hangi olaylara tanıklık ettiniz. Bugün yine burada yeni bir başlangıca belki de yaşadıklarımın sonucuna tanıklık edeceksiniz. Bu özel anımda beni yalnız bırakmadığınız için ve tanık olduğunuz başlangıcı Bilecik insanına duyuracağınız için, davetime icabet ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum. Hoş geldiniz. 24 Temmuz Basın Bayramınızı da bu vesileyle kutlamış olayım.

 

‘Bilecik insanı beni hep teşvik etti ve bana güvendi’

 

Bilecik insanı beni hep teşvik etti, takdir etti, bana güvendi. Bende onları hiç mahcup etmedim. Bende onlara güvendim. Ve yine onlardan aldığım bu teşvikle ve güven duygusuyla Bilecik belediye başkanlığı görevini yapmaya hazır olduğumu ve onlara hizmet etmeye talip olduğumu Bilecik insanına, siyasi yönden de ilçe örgütüme ve Bilecik il örgütüme duyuruyorum. Bilecik’in siyasi hayatında belediye başkanlığı görevini almak suretiyle Bilecik’e hizmet etmiş tüm belediye başkanlarımızı, parti ayrımı gözetmeksizin her birini saygıyla anıyorum. Halen görev yapmakta olan Belediye Başkanımıza da Bilecik’e katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.

 

‘Kadın erkek ayrımı gözetmeden Bilecik halkına hizmet edeceğiz’

 

Siyasi hayatta ve genel hayatta kadınların ve gençlerle yapılan çalışmaların hedeflenenin en yüksek mertebesine ulaşacağına inanıyorum. Ancak yapacağımız hizmette kadın erkek ayrımı gözetmeksizin tüm Bilecik’e hizmet edeceğimizi, önceliğimizin Bilecik insanı olacağını vurgulamak istiyorum.  Zaten başka bir önceliğimizin de olması söz konusu olamaz.

 

‘Ayrımcılığı bir kenara bırakalım’

 

Geçmiş zamanlardaki ayrımcılığı bir yana bırakalım hatta unutalım diyorum. Gelecekteki Bilecik’i tasarlamak ya da Bilecik’in geleceğini tasarlamak için bir ve birlikte olalım çağrısına da tüm Bilecik’te yaşayan insanlarımıza duyurmak istiyorum. Teşekkür ediyorum.”

 

‘Projeleri konuşmak için henüz erken’

 

Seçimleri kazanması durumunda yapmayı planladığı ilk şeyin sorulması üzerine Tan, “Bugünkü konuşmamızda ve birlikteliğimizde sadece aday adaylığımızı açıklamak durumundayız. İleriki günlerde adaylığım kesinleştiğinde ilk gelişme döneminde ve son sıralama her neyse projelerimizi size uzun uzun detaylı olarak açıklayacağım. Şimdiden bunları konuşmanın çok erken olacağını düşünüyorum.” dedi. ZEYNEP KILBAHRİ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam