Tarım Camiası Osmaneli’de Buluştu

Tarım Camiası Osmaneli’de Buluştu

Toplantı Osmaneli İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde Osmaneli’de gerçekleşti. Bilecik Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Alparslan Dankaz’ın başkanlığını yaptığı toplantıya İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürleri ve şube müdürleri katıldı.

Toplantıda, hazırlıkları devam eden 1-5 Ekim 2013 tarihlerinde İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü olarak stant açılışını gerçekleştirecekleri Bursa 11. Uluslararası Tarım Fuarı için neler yapılabileceği görüşüldü. Ayrıca, doğal afetlerden zarar gören çiftçiler için kredi borçlarının ertelenmesi konusu ile ilgili bundan sonraki süreçte yürütülecek çalışmalar ile il ve ilçe müdürlüklerinin faaliyetleri değerlendirildi.

Bilecik’in tarımsal sorunlarının tespit edilmesi, bunların çözüme kavuşturulması ve tarımsal yeniliklerin çiftçilere ulaştırılması noktasındaki çalışmaların daha etkin bir biçimde yürütülmesi ve bundan sonra da yürütüleceği aktarıldı.

İl Müdürü Dankaz son olarak, kurum personelinin çiftçilere karşı her daim güler yüzlü olmalarını, evrak işlemlerinin herhangi bir gecikmeye meyil verilmeden zamanında yapılmasını, personellerin iş sağlığı ve güvenliği konularında gerekli hassasiyeti ve önemi göstermelerini istedi. (İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam