TARIM VE İNSAN FOTOĞRAF YARIŞMASI

TARIM VE İNSAN FOTOĞRAF YARIŞMASI

Konuyla ilgili İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“2009’dan bu yana düzenlenmekte olan ve bu yıl 5. kez düzenlenecek yarışmada, toprağın ve tarımın önemi konusunda sosyal ve bireysel duyarlılığın geliştirilmesi amaçlanıyor.

Herkesin katılımına açık olan yarışma Genel, Çiftçi, Toprak Teması, Öğrenci, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Çalışanları ve Denizbank Çalışanları olmak üzere 6 farklı kategoride gerçekleşiyor. Yarışmacılar tarım, hayvancılık, toprak, su, su ürünleri, gıda ve muhafazası, tarım ürünlerinin işlenmesi, çiftçi, köylü ve köy yaşamına dair her türlü faaliyeti konu alan fotoğraflarla yarışmaya katılabilecektir.

5. Tarım ve İnsan Ulusal Fotoğraf Yarışması başvurularının tamamı internet üzerinden yapılacak ve kazananlara toplam 20.000 TL tutarında Denizbank hediye çeki ve kitap, CD setleri armağan edilecektir.

Yarışmaya başvurular 31.07.2013 tarihinde başlayıp, 01.11.2013 tarihinde sona erecek, sonuçlar 01.12.2013 tarihinde www.tarim.gov.tr, www.tariminsan.com, www.tarimtv.gov.tr adreslerinden ve yarışmaya ait sosyal medya kanallarından duyurulacaktır. Kazananlara ödülleri 12.12.2013 tarihinde düzenlenecek bir törenle takdim edilecektir.”

Detaylı bilgi için, http://tariminsan.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. (İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam