Taşıyıcılar, Tanışma Toplantısında Buluştu

Taşıyıcılar, Tanışma Toplantısında Buluştu

 

Bilecik Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Yıldız, tanışmak ve daha iyi çalışmalara imza atabilmek amacıyla böyle bir toplantı organize ettiklerini söyledi. Bu toplantıları 15 günde bir düzenlemeyi düşündüklerini belirten Yıldız düzenlenen toplantılarda, “Birbirimize nasıl destek olabiliriz? Bir kurul oluşturabilir miyiz? Kurul oluşturduktan sonra birbirimize ve sanayiciye ne kadar faydalı olabiliriz? Sorularına fikir alışverişi yaparak cevap bulmaya çalışacağız.” dedi. 

                Bozüyük Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Öksüz de, taşıyıcılar olarak kendilerini Bilecik’te gelişen sanayiye göre yeterli bulmadıklarını aktardı. Kendi aralarında iyileştirmeleri yapıp sanayiciye daha iyi bir hizmet verebilmek amacıyla bu tür toplantılar düzenlediklerini belirtti.

Bilecik Kent Ormanı’nda gerçekleşen toplantıya Bilecik Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Hüseyin Yıldız, Bozüyük Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Hasan Öksüz, Vezirhan Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Ahmet Duymuş, Bayırköy Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Tuncay Fidan, Söğüt Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Ayhan Islah, Osmaneli Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Mehmet Ercan ile kooperatif yönetim kurulu üyeleri katıldı. ZEYNEP KILBAHRİ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam