Bilecik Haberleri | Değişim Gazetesi Haber Sitesi
Taşkın, Ak Parti’den istifa etti
Sosyal Medyada Paylaş
17 Mart 2014
admin

Taşkın, Ak Parti’den istifa etti

Taşkın'ın açıklamasında şu ifadeler yer aldı:

"Ülkemiz adına bir çıkış yolu olarak gördüğüm, güzel memleketimizde tüm halkların kardeşce yaşamasına zemin hazırlayacağına inandığım adalet ve kalkınma partisi, sayın Başbakanın son aylardaki isnatsız iftira söylemleriyle bir nefret partisine çevrilmek istenmektedir.

17 aralık 2013 de haklarında yolsuzluk soruşturması açılan parti mensuplarının ve yakınlarının sumiyet karinesini savunan sayın Başbakan, son 3 aydır özellikle tüm dünyada eğitim hizmetine gönüllerini vermiş insanlar, ve özellikle M. Fethullah Gülen hocaefendi hakkında, akla hayale gelmedik iftiralar, yakıştırmalar yapmakta, anlaşıldığı kadarıyla çokça lafını ettiği masumiyet karinesini sadece kendi partisi mensuplarına uygun görmektedir.

Toplumun her kesimini kucaklayacağını meşhur balkon konuşmalarında ifade eden sayın Başbakan, bu ifadesini balkonda bırakmış, her ifadesinde başka başka halk, topluluk ve cemaatı ötekileştirmiştir. Ortaya atılan onca yolsuzluk ve hırsızlık dosyasını inceletmek yerine, bunları iddia eden devletin savcı, hakim, polis ve memurunu cezalandırma yolunu tercih etmiş, yaptığı keyfi atamalarla, Türk yargı SİSTEMİNE olan inancımızı sarsmıştır.

Kendisine “ ALLAH ın bütün sıfatlarını üzerinde toplamış dünya lideri” diyen seviyesiz milletvekiline sesini çıkarmayıp, bu lafa karşılık “tövbe, haşa” lafını kendine çok görmüş, dünyanın en barışçı hareketi olan hizmet hareketinin değerli büyüğüne, yalancı peygamber, örgüt lideri, virüs gibi bir yığın hakaretane ifadeler kullanıp, bu harekete gönül veren insanlarıda örgüt mensubu ve çete sınıfına koymuştur.

Sayın Başbakanın, mensubu olduğum camia insanı için insan hafızasını zorlayan çirkin iftiraları her gün katmerleyerek sürdürdüğü bu ortamda,Adalet ve Kalkınma Partisinden istifa etmeyi milletim adına bir görev adlediyor ve istifa ediyorum. Rabbim milletimizin yar ve yardımcısı olsun."

Bir adet yorum var.

  1. HADE ORDAN MENDEBURLUGUN LÜZUMU YOK – YOLSUZLUK VE HIRSIZLIKTAN BAHSEDİYORSUN.ÇALARKEN BERABERMİYDİNİZ ASIL HIRSIZ VE YOLSUZLUK SİZDE NİYEMİ BU MİLLETTEN BAGIŞ ALTINDA TOPLADIGINIZ PARALARI NEYAPTINIZ SAYIN BAŞBAKANIMIZA DİL UZATACAK O DİLİ NEREDEN BULDUNUZ BU MİLLET SİZİ VE CAMİ ANIZIN NE OLDUGUNU NERELERE KİMLERE HİZMET ETTİGİNİZİ GÖRDÜ YAZIKLAR OLSUN.SAYIN BAŞBAKAN 17 ARALIKTAN BERİ AYNI DİLİ KULLANIYOR JETONUNUZ ANCAMI DÜŞTÜDE AK PARTİDE BUGÜNE KADAR KALDIN.YOKSA EMELLERİNİZİMİ GERÇEKLEŞTİREMİYORSUNUZ ARTIK

Bir Yorum Bırak

*

code

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Bursa Web Tasarım