“TEK VÜCUT VE TEK SES OLARAK KARŞI DURACAĞIZ”

“TEK VÜCUT VE TEK SES OLARAK KARŞI DURACAĞIZ”

Terör saldırılarını nefret ve şiddetle kınadığını belirten Balcı “Biz geçmişte olduğu gibi bugün de, yarın da hep birlikte terörün karşısında, tek vücut ve tek ses olarak karşı duracağız” ifadelerini kullanarak şunları söyledi:

 

“Hain terör saldırılarını nefret ve şiddetle kınıyoruz”

 

“Son günlerde yaşanan hain terör saldırıları sonucu ülkemiz ve milletimiz yasa boğulmuştur. Ülkemizin bölünmez bütünlüğüne kast eden, milletimizin birlik ve beraberliğini bozmaya çalışan hain terör saldırılarını nefret ve şiddetle kınıyoruz. Bu saldırıları gerçekleştiren alçaklar şunu hiçbir zaman unutmasınlar: Biz geçmişte olduğu gibi bugün de, yarın da hep birlikte terörün karşısında, tek vücut ve tek ses olarak karşı duracağız.

Yıllardır ülkemizi bölmeye, şanlı bayrağımızı indirmeye çalışan terör odaklarına karşı güvenlik güçlerimizin gereken cevabı vereceğine olan inancımız tamdır. Bu saldırılar birlik ve beraberliğimize en ufak bir zarar veremeyecektir.

Terörle mücadelede uğradıkları hain saldırı sonucu şehit düşen asker ve polislerimize Yüce Allah’tan rahmet; kederli ailelerine ve sevenlerine sabırlar dileriz. Mekanları cennet olsun, milletimizin başı sağ olsun.”

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam