TEKNOSA ÇALIŞANLARINDAN KEDİLERE YUVA

TEKNOSA ÇALIŞANLARINDAN KEDİLERE YUVA

Teknosa çalışanlarının oluşturduğu “Teknosa Gönüllüleri”, kedilerin sıcak bir yuvaya sahip olması için cadde mağazalarının önünde konumlandırılmak üzere kedi evleri yaptı.
Teknosa’dan yapılan açıklamaya göre, farklı alanlardaki sosyal sorumluluk projeleri ile dikkat çeken Teknosa, bu defa da sokak hayvanları için gerçekleştirdiği girişimle kalpleri ısıtıyor.
Teknosa çalışanlarının oluşturduğu “Teknosa Gönüllüleri”, kedilerin sıcak bir yuvaya sahip olması için kolları sıvadı ve cadde mağazalarının önünde konumlandırılmak üzere kedi evleri yaptı.
Kedi evleri sıcak günlerde de sokaktaki dostlarımız için korunaklı bir alan olacak. Aralarında Bartın, Rize, Muş, Bilecik, Konya ve İstanbul gibi Türkiye’nin farklı noktalarındaki Teknosa cadde mağazalarında yerini alan kedi evlerinde, sokak kedilerinin yiyecek ihtiyaçları çalışanların bağışları ile sağlanıyor.
Teknosa’nın hayvan sever çalışanları her gün boşalan mama ve su kaplarını dolduruyor. Teknosa Gönüllüleri tarafından yapılan bu çalışma mağaza ziyaretçilerinde de farkındalık yaratıyor. AA

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam