TEPE:“BU TÜR ETKİNLİKLER BİLECİK’İMİZİN TANITILMASI İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”

TEPE:“BU TÜR ETKİNLİKLER BİLECİK’İMİZİN TANITILMASI İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”

Bu tür etkinliklerin Bilecik’in tanıtılması ve kalkındırılması yönünden büyük bir öneme sahip olduğunu belirten Tepe şöyle konuştu:

Öncelikle bu programı düzenleyen Bilecik Belediye Başkanı Sayın Selim Yağcı’ya, etkinliğe katılan Bilecik valimize ve Bilecik Emniyet Müdürümüze teşekkür ediyorum.

Bu arada özellikle bizleri de misafir olarak bzileri davet ettikleri için teşekkür ediyorum. Bu tür etkinliklerin içerisinde bulunmak bizleri son derece mutlu ediyor. Bilecik’imizin İstanbul’a tanıtılması, sadece i,stanbul’da değil bütün Türkiye’de tanıtılmasıyla ilgili bu tür faaliyetler hem Bilecik’imiz hem de bizim için son derece önemli. Geçtiğimiz hafta içerisinde Sivaslılarla birlikte yaptığımız Bilecik tanıtım günleri kapsamında, her yıl yaptığımız Osman Gazi’yi anma etkinlikleriyle beraber bugün de burada Bilecik Belediyemizin düzenlemiş olduğu 10. Bilecik Tiyatro Festivali töreninde bulunmaktan son derece mutlu olduyk. Bu tür etkinlikler oldukça Bilecik’imizin tanıtılmasının daha iyi olacağına inanıyorum.  Daha kuvvetli olacak. Bizim de ilimizi güçlendirmiş olacak." 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam