• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
TEŞEKKÜR EDERİZ

TEŞEKKÜR EDERİZ

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle hediye ve çicek göndererek bizleri hatırladığını hissettiren herkese teşekkür ederiz. Çeşitli zorluklarla, emek harcayarak yılın 365 günü Bilecik gündemini takip etmeye ve okuyucularımıza doğru haberleri ulaştırmaya bu zamana kadar çabaladığımız gibi bundan sonra da aynı çaba ve özveri ile devam edeceğiz.

Gönderdikleri hediye ve çicekler ile günümüzü kutlayan Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin’e, BŞEÜ Rektörü Prof. Dr. Şükrü Beydemir’e, Gölpazarı Belediye Başkanı Hayri Suer’e, Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin’e, MHP İl Başkanı Fatih Yaşar’a, Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Ahmet Selöz’e, İlim yayma Cemiyeti Şube Başkanı Mehmet Turhan’a, PTT Başmüdürü Serhat Bozkurt ve İşletme Müdürü Abdülaziz Çivik’e  teşekkür ederiz.

Telefon ederek ve mesaj göndererek mutluluğumuza ortak olan; Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hemşehrimiz Fatih Dönmez, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Vali Bilal Şentürk, Jandarma Genel Komutan Yardımcısı Tümgeneral Halis Zafer Koç, AK Parti Milletvekili Selim Yağcı’ya, 18. Dönem Milletvekili Tayfur Ün, Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Rıdvan Duran, Basın İlan Kurumu Sakarya Şube Müdürü İbrahim Çorbacı, Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Genel Başkanı Nuri Kolaylı, Küresel Gazeteciler Konseyi Genel Başkanı Mehmet Ali Dim, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Seviye Beyli, Bilecik Müftüsü Ali Erhun, Bozüyük Müftüsü Mustafa Topal, İl Kültür ve Turizm Müdürü Serkan Bircan, İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Sami Akyol, BŞEÜ Genel Sekreter Yardımcısı Murat Işık, BŞEÜ Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İsa İpçioğlu, BŞEÜ Prof. Dr. Cihan Darcan, Kent Konseyi Başkanı Seyfi Özgen, Garanti Bankası Müdürü Hüsnü Bayrakçı, Memur-Sen İl Temsilcisi Süleyman Akyıldız, ASKF Başkanı Nusret Tosun, AK Parti Belediye Meclisi Üyesi Hasan Cinit, Milliyetçi Hareket Partisi Bilecik Belediye Meclis Üyesi Hamdi Salt, BBP İl Başkanı Murat Önal, Bilecik Muhtarlar Derneği Başkanı İlhami Çınar, Dostlar Grubu Üyesi Erkan Arısoy, Eğitimci Tarihçi Yazar Mustafa Turhan, Doktor Ethem Dağlı, Bozüyük Ertuğrulgazi Kültür ve Sosyal Dayanışma Derneği Başkanı Celalettin Ateş, Güven Pastanesi’ne,  teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam