• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
TİM Başkanı Büyükekşi Bilecik’e Geliyor

TİM Başkanı Büyükekşi Bilecik’e Geliyor

 

1 Mayıs 2013 Çarşamba günü Bilecik’e geleceği öğrenilen Büyükekşi’nin, burada Türkiye’nin Nisan ayı ihracat rakamlarını açıklayacağı belirtildi.

Konuyla ilgili bilgi veren Bilecik Sanayici ve İş Adamları Derneği (BİSİAD) Başkanı Yusuf Subaşı şunları söyledi:

“1 Mayıs günü Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi, Türkiye’nin Nisan ayı ihracat rakamlarını açıklamak üzere Bilecik’e gelecek. Nisan ayı ihracat rakamlarının açıklanacağı programda ayrıca Bilecik’te en çok ihracat yapan firmalara yönelik bir ödül töreni olacak. Törende TİM tarafından 2012 yılında Bilecik’ten en çok ihracat yapan 5 firmaya plaket verilecek. Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası (TSO)’nda saat 11.00’de gerçekleşecek törenin ardından konuklarımıza yemek ikramında bulunacağız. Yemek ikramının ardından Söğüt’te fidan dikme törenine iştirak edilecek.”

Bilecik Valisi Halil İbrahim Akpınar’ın davetiyle Bilecik’e gelecek olan TİM Başkanı Büyükekşi’ye ziyareti sırasında bir bakanın eşlik edeceği biliniyor.

Organizasyonun Bilecik’teki ayağını Bilecik Sanayici ve İş adamları Derneği ile Mermerciler Derneğinin ortaklaşa gerçekleştireceği belirtildi. ZEYNEP KILBAHRİ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam