Tiyatro Festivali Devam Ediyor

Tiyatro Festivali Devam Ediyor

Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi'ndeki oyunu,  Belediye Başkanı Selim Yağcı ve eşi Fatma Yağcı, Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Hasan Uğural, Vali Yardımcısı eşleri ve Valilik Özel Kalem Müdürü Filiz Sağır ile vatandaşlar izledi.

Tolga Yeter'in yönetmenliğini yaptığı, Eraslan Sağlam, Eyüphan Güvercin, Kardelen Akbay, Ulukan Özfuat, Yelda Serbes ve Tolga Yeter'in de rol aldığı oyunda, Fransa'da önde gelen siyasetçi olan ve yıllar önce eşini kaybetmiş olan kişinin, seçimlerden önce dikkatleri üzerine çekmek için oğlu ile birlikte çifte düğün hazırlığı yaptığı sırada gelen bir albayın, planlarını alt üst etmesi komik bir dille anlatıldı.

Oyun sonrası kısa bir konuşma yapan Yönetmen Tolga Yeter, yeni bir tiyatro ekipleri olduklarını ve Bilecik'e davet edilmelerinden dolayı büyük mutluluk yaşadıklarını belirterek, Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi gibi güzel ve büyük bir eseri kazandıran Belediye Başkanı Selim Yağcı'ya teşekkür etti.

Belediye Başkanı Selim Yağcı, oyun sonunda oyunculara plaket vererek, fotoğraf çektirdi.

Vatandaşlar ise tiyatro festivali ile Bilecik'e ayrı güzel bir havanın geldiğini ve Bilecik'te akşamların daha eğlenceli geçtiğini belirtti. (Bilecik Belediyesi)

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam