“Toplumun Her Kesimiyle Kucaklaşmak İstiyoruz”

“Toplumun Her Kesimiyle Kucaklaşmak İstiyoruz”

 

CHP Merkez İlçe Başkanı Mühiddin Demirci toplantı esnasında teşkilat olarak Merkez ilçeye bağlı 48 köyü ziyaret ettiklerini köylünün sorunlarını dinlediklerini ve sorunlarına çözüm üretmeye çalıştıklarını söyledi. Çalışmalarına esnaf ziyaretleriyle devam ettiklerini aktaran Demirci, gittikleri yerlerde hoş karşılandıklarını belirtti. Ziyaretleri seçim zamanı yapmadıklarını, amaçlarının tanışmak olduğunu söyledi.

                24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla okullara bazı ziyaretler gerçekleştirdiklerini de ekleyen Demirci, öncesinde konuyla ilgili Vali Halil İbrahim Akpınar ve İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Şişman’a konuyu arz ettiklerini kaydetti. Okullara 4+4+4’ü yerinde görmek amacıyla gittiklerini söyleyen Demirci sistemin nasıl işlediğini, öğretmenlerin sıkıntısı olup olmadığını öğrenmeyi amaçladıklarını belirtti. Gündeme dair paylaşımlarda bulunan Demirci şöyle devam etti:

“Güneydoğu’da adı konmamış bir savaş, her gün bombalar atılıyor. Silahlar kullanılıyor. Bunlar hepsi ekonominin kaybı. Son 20 gündür ve bir aydır şehit cenazelerimiz gelmiyor. Buna seviniyoruz ancak mevcut hükümet Abdullah Öcalan’la bir yığın pazarlık içinde.

                İsteğimiz şu dur ki Belediye Başkanlığını Bilecik’te aldıktan sonra milletvekilliği seçimlerinde büyük ihtimalle alacağız. Bütün çalışmamız bu azim doğrultusunda.

                Ziyaretlerimiz doğrultusunda tüm kamu kuruluşlarını da ziyaret ediyoruz. Bu kapsamda Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı’yı da ziyaret ettik. AK Parti’den aday olmuş belediye başkanı var fakat seçildikten sonra da Bilecik’in Belediye Başkanı. Biz toplumun her kesimiyle kucaklaşmak istiyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi’ndeki halk partisini kelime kelime yerine getirmeye çalışıyoruz. Ziyaretimiz esnasında kentsel dönüşüm hakkında bilgi aldık. Memnun olmayan kişilerin evini yıkmayacaklarını söylediler. Hastanenin yeri ile ilgili de bilgi aldık. Anayol üzerinde hastanenin olmasının bir avantaj olacağını düşünüyoruz.”

                Demirci açıklamalarının ardından gazetecilerin sorularını cevapladı. ZEYNEP KILBAHRİ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam