• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Tortop’tan Gazetemize Veda Ziyareti

Tortop’tan Gazetemize Veda Ziyareti

Bilecik’te yaklaşık 6 yıl görev yapan, Bilecik’in sevilen isimlerinden olan Bilecik eski Vali Yardımcısı Tortop eşi Reyhan Tortop ile gerçekleştirdiği ziyarette yaptığı konuşmada şunları aktardı:

“Memuriyet hayatının olağan gereği dolayısıyla, Kasım 2007, tarihinden bu yana görev yaptığım Bilecik Vali Yardımcılığından, Hatay-Antakya Kaymakamlığına atanmış olmam dolayısıyla aranızdan ayrılıyorum.

Bileciklilerin gerek bana, gerekse eşime göstermiş oldukları çok sıcak ilgiden büyük mutluluk duyduk. Doğal güzellik, tarihi geçmiş ve sıcakkanlı insanlarıyla Bilecik bende ve ailemde ömrümüzün sonuna kadar tatlı bir hatıra olarak kalacaktır.

Altı koca yılımı geçirdiğim bu güzel vatan toprağında iyi niyetle ve gayretle hizmet etmeye, verilen görevleri hakkıyla yerine getirmeye çalıştım. Fırsatlar ölçüsünde başarılı olduğumu umuyorum. Görevim sırasında, kimseye bilerek yanlış yapmamaya gayret ettim. Yaşlısından gencine, çocuğuna, kadınına, engelli vatandaşlarımızdan kimsesizlere kadar toplumun mazlum ve yardıma, ilgiye muhtaç tüm kesimlerine karşı son derece duyarlı, sevgi ve şefkat dolu bir yaklaşım göstermeye çalıştım. Elbette her fani gibi bendenizin de kimi hataları olmuştur. Varsa, kesinlikle art niyetsiz, bu hatalarım için bağışlanmamı dilerim. Şahsımdan bir alacağı ya da hakkı olanlar varsa ya talep etmelerini ya da helal etmelerini diliyorum.

Görev sürem içinde belediyelerimiz, adliye, askeri teşkilatlar, üniversitemiz, kamu kurum ve kuruluşları ile karşılıklı anlayış ve işbirliğine dayanan son derece verimli ve sorunsuz bir mesai birlikteliği yaşadık. Bana bu konuda destek ve yardım sunan arkadaşlarıma da şükranlarımı sunmak isterim.

Her zaman saygı ve sevgiyle anacağı; kadirşinas, vatansever Bilecik halkından çalışmalarımızda büyük destek aldım. Sizlerden şahsıma karşı büyük saygı ve gönüller dolusu sevgi gördüm.

Çalışmış olmaktan engin bir mutluluk duyduğum ve ayrılmadan, ayrılık hüznünü yaşamaya başladığım bu güzel kentte, başta Sayın Valimiz ve eşleri hanımefendiye, Belediye Başkanımız ve eşi hanımefendiye, Tugay komutanımız ve Rektör Hocamıza, Vali Yardımcıları ağabeylerime, her düzeydeki kamu görevlilerimize, sivil-sosyal-siyasal kesim temsilcileri başkan ve üyelerine, muhtarlarımıza, mahalli basının önemli bölümüne ve hizmetkarı olmaktan zevk duyduğum, her türlü hizmetin en güzeline layık Bilecik halkına en için duygularla şükranlarımı sunuyorum.

Allahaısmarladık.”

Gazetemiz Sahibi Mehmet Ergün de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek yeni görev yerinde Tortop ve ailesine başarı ile mutluluk dileklerinde bulundu. ZEYNEP KILBAHRİ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam