TORUNLAR’DAN BİLECİK’E YENİ BİR MAĞAZA DAHA
admin • 27 Kasım 2015 15:59:35 
TORUNLAR’DAN BİLECİK’E YENİ BİR MAĞAZA DAHA

Gazipaşa Mahallesi Kurtul Sokak Kent Otel Yanı’nda hizmete giren Arçelik Bayisi’nin açılışı dün gerçekleştirildi. Açılışa Bilecik Milletvekilleri Halil Eldemir, Yaşar Tüzün, Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı,  ilçe belediye başkanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, iş adamları, esnaflar ve vatandaşlar yoğun bir katılım gösterdi.

 

 

 “TİCARET HAYATIMIZA BAKKALİYE İLE BAŞLAMIŞTIK”

Açılış konuşmasını yapan Metin Torun, “1930 yılında dedemiz Tahir Torun’un Bilecik Demirköy’de bir bakkaliye dükkanı ile temellerini attığımız ticari hayatımızı 3. Kuşak büyüklerimizde aldığımız ticari ahlak çerçevesinde sürdürmeye çalışıyoruz. Şeyh Edebali’nin diyarında kuruluşun ve kurtuluşun topraklarında yeni ve güzel bir mağazamızın açılışındayız. Mağazamızın açılış aşamasında yanımızda olan Sayın Nadir Mumcu’ya, dükkan sahibimiz Eğilmez ailesine, belediye başkanımız  Selim Yağcı’ya,  belediye mensuplarımıza, milletvekilimiz Yaşar Tüzün’e, milletvekilimiz Halil Eldemir’e ve emeği geçen herkese, bizlere güvenerek bu sorumluluğu veren Arçelik ailesine teşekkürü bir borç bilirim. Ticari hayatımız boyunca hemşerilerimize kaliteli hizmet vermek öncelikli hedefimiz olmuştur. Yeni mağazamızın Bilecik’e ve şirketimize hayırlı uğurlu olmasını diliyor, Allah bizleri utandırmasın diyorum.”ifadelerinde bulundu.

 

 

“4. MAĞAZAMIZI AÇIYORUZ”

Arçelik Şube Müdürü İsmail Güngören ise 1955 yılında Açılan ve yaklaşık 60 yıldır Türk tüketicisinin beğenisine, ürettiği ev aletleri ve elektronik ürünleri sunulan Arçelik yaklaşık 1500. Mağazasının açıldığını belirtti. Arçelik’in çalışma vizyonundan bahseden Güngören, “ Bizim kurulduğumuz ilk günden beri bir ilkemiz var. O ilkemiz Arçelik çalışanlarına der ki, dünyanın neresinde iş yaparsan yap parası çok olanla değil, iş kabiliyeti çok olan, temsil yeteneği çok olan, saygın itibarlı insanlarla iş yap. Torunlar firması da bizim şirketimizin öğrettiği bu ilkeyle bundan tam 60 yıl önce yola çıktığımız bir firma. Bugün burada Torunlar firmasının 4. Mağazasını açıyoruz. İl mağazamız Bozüyük’te, daha sonra Bilecik’te açılan diğer mağazamız var. Yakın zamanda Eskişehir’de açtığımız mağaza ve bugün burada Bilecik’te açtığımız 4. Mağaza. Bu mağaza aynı zamanda Arçelik markasının Bilecik’teki 3. Mağazası. Arçelik’in dünyaya saygılı, dünyada saygın olmak gibi bir vizyonu var. Bugün geldiğimiz noktada Arçelik dünyadaki 15 üretim tesisinde yaklaşık 25 bin tane çalışanla sizdeğerli tüketicilerimize sunuyor. Öncelikle ülkemize, daha sonra Torunlar ailesine daha sonra da siz Bilecik halkına hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.”dedi.

“ÖRNEK BİR TİCARİ DURUŞ SERGİLEDİLER”

Bilecik Belediye Başkanı Yağcı,“Bilecik her geçen gün değişiyor ve gelişiyor. Bu değişimin sadece kamu kurumlarıyla sağlanması mümkün değil. Bu değişim ve gelişime şehrimizde işletmesi olan işletmecilerin de katkı sağlanması bizi son derece mutlu ediyor. Torunlar grubu da başladıkları günden bu yana ticaretin örnek davranışlarını sergilediler. Şehrimizde 2. Mağazalarını açıyorlar. Mağazalarının hayırlara vesile olmasını diliyorum.”ifadelerinde bulundu.

“BİLECİK BÜYÜRSE TÜRKİYE BÜYÜR”

Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, yatırımı ilimize kazandıranlara teşekkür ederek sözlerine başladı.

Eldemir, “Şöyle bir sloganımız var; “Bilecik büyürse Türkiye büyür” Burada açılan her işletme istihdam demektir. İstihdam da hemşehrilerimize iş, aş demektir. Torunlar ailesine çalışmalarında başarılar ve bereketli kazançlar diliyorum” dedi.

 

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x