• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
TRABZON’LU GAZETECİLER OSMANLI MEDENİYETİNİN İZİNDE

TRABZON’LU GAZETECİLER OSMANLI MEDENİYETİNİN İZİNDE

Trabzon Gazeteciler Cemiyeti’nin, İçişleri Bakanlığı’nın himayesinde 08 Ekim -14 Ekim 2019 tarihleri arasında gerçekleştirecek olduğu,  “Kuruluştan Kurtuluşa-Söğüt’ten Çanakkale’ye”adlı projesinde ilk durakları Bilecik oldu.

“Kuruluştan Kurtuluşa-Söğüt’ten Çanakkale’ye”adlı projesi kapsamında  Trabzon Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ersen Küçük ve yönetim kurulu üyeleri Vali Bilal Şentürk’ü ziyaret etti.

Trabzon Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Küçük ve yönetim kurulu üyeleri ile Bilecik İletişim ve Medya Derneği Başkanı Mehmet Ergün’ü makamında kabul eden Vali Şentürk, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Ulusal ve yerel basının idarecilerin ve halkın en önemli haber kaynağı olduğunu ifade eden Vali Şentürk, insanların doğru bilgilendirilmesi adına, basın mensuplarının görevlerini yerine getirirken gösterdikleri mesleki duyarlılığının önemli olduğunu vurguladı.

Vali Şentürk’e Trabzonspor forması hediye eden Trabzon Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Küçük ve yönetim kurulu üyeleri, bir süre sohbetin ardından Şeyh Edebali Türbesi ile Söğüt’te Ertuğrul Gazi Türbesi olmak üzere tarihi mekanları ziyaret etti.

????????????????????????????????????

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam