TRAC BİLECİK TEMSİLCİLERİNDEN POLİSLERİMİZE TAZİYE ZİYARETİ

TRAC BİLECİK TEMSİLCİLERİNDEN POLİSLERİMİZE TAZİYE ZİYARETİ

Türkiye Radyo Amatörleri Cemiyeti (TRAC) Bilecik Temsilcileri polislerimize taziye ziyaretinde bulundu.

Türkiye Radyo Amatörleri Cemiyeti (TRAC) Bilecik Temsilcileri Murat Sarı (TA2MSR), Osman Demir (TA2LP), Şemsi Mutlu( TA2MTL) ve İlker Arslan (TA2İLA) İstanbulda polislerimize ve vatandaşlarımıza yapılan hain saldırının ardından 1 Organize Sanayi Bölgesinin yakınındaki polis kontrol noktasında görev yapan trafik ve asayiş ekiplerine destek vermek amacıyla taziye ziyaretinde bulundular.

Türkiye Radyo Amatörleri Cemiyeti (TRAC) Bilecik Temsilcileri adına Osman Demir şehitlerimize Allah’tan rahmet gazilerimize acil şifalar ve ailelerine ise sabırlar diledi. Türkiye Radyo Amatörleri Cemiyeti (TRAC) Bilecik Temsilcileri adına Murat Sarı ise çevre illerdeki amatör telsizcilerle görüşmelerin sağlandığını ve yapılan görüşmelerde tüm çevre illerden polislerimize taziye mesajları aldıklarını belirterek, en zorlu koşullarda bile halkın huzurunu sağlamak amacıyla görevlerinin başında olan polislerimizin her zaman yanında olduklarını ifade edip, görevlerinde başarılar diledi.

Türkiye Radyo Amatörleri Cemiyeti (TRAC) Bilecik Temsilcileri soğukta görevlerinin başında olan polislerimize çay ikramında bulundular.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam