TRAFİK YOĞUNLUĞU NEDENİYLE ATEŞ KONTROLÜ NOKTASINA DÜZENLEME GETİRİLDİ

TRAFİK YOĞUNLUĞU NEDENİYLE ATEŞ KONTROLÜ NOKTASINA DÜZENLEME GETİRİLDİ

Koronavirüs tedbirleri kapsamında şehrin giriş ve çıkış noktalarında uygulanan kontrollerde trafik yoğunluğu yaşanması üzerine vatandaşların mağduriyete uğramaması için Bilecik Valiliği tarafından düzenleme yapıldı.

Düzenlemeye ilişkin Valilik tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

 “OSB noktasındaki kontrol sabah 07.00-09.00 ile akşam 17.00-19.30 saatleri arasında Şeyh Edebali Üniversitesi kavşağına alındı.”

“Koronavirüs (COVİT-19) salgınının ilimizde yayılmasını önlemek üzere denetimlerimiz artacak olup, amacımız ilimizde hareketliliği azaltmak, çok zorunlu olmadıkça evden çıkılmasını  caydırmak, ilimiz içerisinde veya dışarıdan gelip bulaşı olmuş veya temaslı, enfekte olanları tespit edip izole ederek derhal tedavilerini sağlamaktır.

Bu durumun özellikle çalışan vatandaşlarımızın mağduriyetine sebep olabildiği görülmektedir. Bu nedenle OSB noktasındaki kontrol, sabah 07.00-09.00 ile akşam 17.00-19.30 saatleri arasında Şeyh Edebali Üniversitesi kavşağına alınmıştır. Kontroller, belirtilen saatler dışında OSB kavşağında ve diğer noktalarda devam edecektir.

Kendimizin ve sevdiklerimizin sağlığını güvence altına alabilmek için gerekmedikçe evlerimizden çıkmayalım. Aldığımız bu tedbirler vatandaşlarımızın sağlığı ve güvenliği içindir.Yapılan uyarıları lütfen dikkate alalım. #EvdeKal’alım.”

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam