TRANSFER BORSASI

TRANSFER BORSASI

 

Fenerbahçe, geçen sezonun acısını çıkarırcasına takviye üstüne takviye yapıyor. Bu da sezonun keyifli bir mücadeleye tanık olacağa benziyor. Egemen, Hasan, ali, Mehmet, Topal, Kayt, transferleri mevcut kadroya oturursa müthiş bir takım olabilir ama teknik kadroda da bu kadroya yeterli olur mu bence görmek lazım. Ama bana göre Aykut Kocaman için gerçek hocalık sınavını bu sezon verecek. Büyük bir mücadele bekliyor.

            Şampiyon transfer beklentilerin altında devam ediyor, tabi ki sporseverler çabuk unutuyor; bu takım geçen sezon sıfırdan kuruldu. G.S. büyük ölçüde kadroyu koruyor fakat şampiyonlar ligi flaş ve kaliteli 2,3. takviye lazım yoksa şampiyonlar ligi çok zor geçiyor, diğer büyük turnuvalar günü ve saati belli kazanan kazanıyor, telafisi yok. Ama bu büyük turnuva 1 yıl sürüyor ve eksikler tamamlanıyor, her geçen gün daha güçlü takımlar karşınıza çıkıyor. Onun için ki cimbom başarı sağlamak istiyorsa, gerekeni yapmalıdır.

            Beşiktaş takımı, en ilgi çeken takım ya süper zevk veren ya da il ve ilçe takımlarında sanal başarı sözü veren üç beş haftalık başarı, sonra kaybolan bizim gücümüz bu kadarmış, rüya bitti diyen bir takım. Gerçekten merak ediyorum, hoca bile yarı ciddi, yarı şaka futbolcu transferinin ismini bilmiyorum diyor. Büyük kulüp, büyük camia, Beşiktaş inşallah iyi olur. Türk futbolunun bu camiaya ihtiyacı var, kanımca geçen sezona benzer bir tabloyla ligi kapatırlar, hedef koyabileceklerini sanmıyorum.

            Trabzon sessiz küçük takviyeler, bilinçli hazırlanmış, tesadüf olmayan isimleri katıyor. Tek şansları Şenol Güneş hoca ne olursa olsun belli bir seviyeye getirir.

            Değerli sporseverler; güçlenen takımlarla bizi müthiş bir lig bekliyor. Futbolumuz güçlü bir ülkeye yakışır şekilde çabuk toplandı. Seyir ve heyecan zevki olan, sonuçta başarıların, milli takıma da katkı sağlaması dileği ile bol transferli günler diliyorum. Saygılarımla.

İsmail CİNOĞLU

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam