TSO MECLİS ÜYELERİNDEN VALİ VE BELEDİYE BAŞKANINA ZİYARET

TSO MECLİS ÜYELERİNDEN VALİ VE BELEDİYE BAŞKANINA ZİYARET

TSO Meclis Başkanı Aynur ve Meclis Üyeleri, Vali ve Belediye Başkanı’nı ziyarert ettiler.

Geçtiğimiz günlerde Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanlığına seçilen Hakkı Aynur, Vali Ahmet Hamdi Nayir’i ve Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı’yı makamında ziyaret etti.

tso1

tso3

Vali Nayir: “Bilecik için yapılması gereken ne varsa el birliği içinde yapacağız”

Nayir ile bir süre sohbet eden Aynur, sanayi odası olarak Bilecik’in gelişimi ve kalkınması için çaba göstermeye devam edeceklerini belirtti. Aynur’a yeni görevinde başarılar dileyen Nayir, ziyaretten duyduğu memnuniyeti de dile getirerek Bilecik için yapılması gereken ne varsa el birliği içinde yapma gayretinde bulunacaklarını kaydetti. Aynur, Vali Nayir’in ardından ise meclis üyeleriyle birlikte Başkan Yağcı’yı ziyaret etti. Aynur’a ve meclis üyelerine nezaket ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Başkan Yağcı, Aynur’a ve meclis üyelerine çalışmalarında kolaylıklar dileyerek şu ifadeleri kullandı:

tso2

Başkan Yağcı: “Kendilerine ziyaretleri sebebiyle teşekkür ediyorum”

“Ticaret Sanayi Odamızın Meclis Başkanlığı seçiminden sonra yeni seçilen Meclis Başkanımız Hakkı Aynur bey ve Meclis Üyesi arkadaşlarımız nezaket ziyaretinde bulundular. Kendilerine ziyaretleri sebebiyle teşekkür ediyorum. Yeni seçilen Meclis Başkanımız Hakkı Aynur bey’e ve tüm Ticaret Sanayi Odası Meclis üyelerimize çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.”

tso5

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. hakkı beyi tebrik ediyoruz.başarılı çalışmalarının yönetimi ile birlikte devam etmesini diliyoruz.

  2. güzel bir gelişmee sanayicileri bilecik tesvik etmede bilecik yol düzargahı marmara bölgesinde gençlerimiz bilecikte calıssın gurbete gitmesin selim baskann

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam