TÜM ÇÖP KONTEYNERLERİ DEZENFEKTE EDİLİYOR

TÜM ÇÖP KONTEYNERLERİ DEZENFEKTE EDİLİYOR

‘’Daha Temiz Ve Sağlıklı Bir Bilecik’’ sloganı ile gerçekleştirilen çalışmalarda çöp konteynırları, son teknolojik araçlar ve dezenfekte kimyasal temizleyicilerle hijyenik bir duruma getiriliyor.

DAHA TEMİZ BİR ÇEVRE İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Gerçekleştirilen Çevre ve Temizlik çalışmaları hakkında bilgi veren Temizlik İşleri Müdür Vekili İbrahim KOZALAK, halkımıza en iyi hizmeti verme gayreti ve çabası içerisinde olduklarını belirterek, şunları söyledi:

''Bilecik Belediyesi'nin gerçekleştirdiği çalışmalardan biri, ilimizdeki bütün noktalarda bulunan çöp konteynırlarına yönelik kapsamlı temizlik çalışmasının yapılmasıdır. Yaz mevsiminde sıvı maddelerle kirlenen ve çevreye rahatsızlık veren kokuları, kimyasal dezenfektan maddelerle hijyenik bir hale getiriyoruz. İlimizdeki tüm temizlik ve çöp toplama hizmetlerini yerine getirdiğimiz gibi, aynı şekilde bu çöp konteynırlarını da belirli aralıklarla kapsamlı bir temizleme çalışmasından geçiriyoruz. Vatandaşlarımız daha temizlik ve hijyenik çöp toplama konteynırlarına çöplerini dökmüş olacaklar.Böylece sağlıklı bir çevre oluşturuyoruz. Çalışmalarımız bir hafta sürecek ve ilimizdeki 2 bine yakın çöp konteynırı bu temizlikten geçecek.'' dedi.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam