• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
TURGAY YILMAZ; “ASFALT OSMAN’I GEÇTİNİZ”

TURGAY YILMAZ; “ASFALT OSMAN’I GEÇTİNİZ”

Birleşimin görüşülen bir maddesinde Genel sekreter Halis Nalbant Şeyh Edebali Üniversitesine bilgisayar desteği verilmesi konusunda meclis üyelerini bilgilendirdi.

Bilgisayar alımı için ödenek bulunmadığı, konunun Plan ve Bütçe komisyonunda görüşülerek karara bağlanması kabul edilirken, Meclis başkanı Serkan Yıldırım Üniversiteye bilgisayar almak yerine kampüs içerisinde yeni yapılan yerleşkelere asfalt yapılmasını önerdi.

 

YILMAZ;”İnsanlar Kırtasiye Yardımı istiyorlar Siz Asfalt Yapalım Diyorsunuz”

 Yıldırım’ın bu sözlü teklifi meclis üyeleri arasında gülüşmelere neden olurken, CHP’li üye Turgay Yılmaz;”Her şeye asfalt diyorsunuz asfalt Osman’ı geçtiniz. İnsanlar kırtasiye yardımı istiyorlar, siz asfalt yapalım diyorsunuz. Başka bir şey istiyorlar asfalt yapalım diyorsunuz. Üniversiteye ve eğitim kurumlarına yapılan her türlü yardım öğrencilere yansıyacaktır. Bu yardımı bir eğitimci olarak canı gönülden destekliyoruz.”ifadelerini kullandı. Bu konuşmaların ardından oylamaya sunulan madde Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilmesine oy birliğiyle kabul edildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Bozüyük-Kandilli-İnönü yolu asfalt sız !!! – Sn Meclis Bşk mız her talebe asfalt yapalım yanıtı veriyor ise ,Bozüyük-Kandilli-İnönü yolu yıllardır untulmuş asfalt yapılmayı bekliyor. Yerleşim alanlarında oturan vatandaşlar kanserojen toz yutmaya mahkum edilmiştir.En azından İnönü sınırlarına kadar asfalt yapılırsa Sn Meclis bşk’na ve emeği geçecek herkese tşkmizi sunarız.Duyurulur.
    Slm ve syg.
    Kandilli köyü Vatandaşı

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam