Türk Haber-Sen Kütahya Şubesi 5. Olağan Genel Kurulu

Türk Haber-Sen Kütahya Şubesi 5. Olağan Genel Kurulu

Türk Haber-Sen Kütahya Şubesi binasında saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından, Divan Kurulu'nun seçilmesiyle devam eden programda konuşan Türk Haber-Sen Bursa Şube Başkanı Orhan Avcı, Kamu-Sen çatısı altındaki tüm üyelerin önemli bir görev üstlendiğini ve birer 'kahraman' olarak nitelendirildiğini dile getirdi.

Mevcut iktidarın Türkiye'de özelleştirmeler ve çeşitli politikalar sayesinde federatif devlet yapılanması oluşturmak istediğini öne süren Avcı, şöyle konuştu:

"Haksızlık karşısında susmayacağız. Eğer, 'Biz Türk Haber-Sen üyesiyiz' diyebiliyorsanız, gerçekten de bu büyük bir başarıdır, bir mücadelenin adıdır ve bir duruştur. Defalarca sürgüne gönderildim ve yüzlerce müfettiş gördüm. Ancak bu baskılara daima direndim ve engellemek isteyenlere karşı dik durdum. İşinizi doğru yaparsanız, size kimse dokunamaz ve sizi hiç kimse engelleyemez."

Türkiye Eğitim-Sen Bilecik Şube Başkanı Ömer Yel, Türk Büro-Sen İl Temsilcisi Cüneyt Taşkesen, Türk Ocakları Bilecik Şube Başkan Yardımcısı Burhanettin Tuğrul ve sendika üyelerinin katıldığı genel kurulda konuşmaların ardından Kütahya, Bilecik, Eskişehir, Uşak illerini kapsayan Türk Haber-Sen Kütahya Şubesi'nin faaliyet raporu okundu.

Toplam 108 üyesi bulunan Türk Haber-Sen Kütahya Şubesi'nin mevcut başkanı Ömer Türkoğlu, gerçekleştirilen oylama sonucunda 21 oyla yeniden seçildi. AA

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam