TÜRKİYE YOL-İŞ SENDİKASI GENEL BAŞKANI AĞAR BİLECİK İL ÖZEL İDARESİNİ ZİYARET ETTİ

TÜRKİYE YOL-İŞ SENDİKASI GENEL BAŞKANI AĞAR BİLECİK İL ÖZEL İDARESİNİ ZİYARET ETTİ

Türkiye Yol-İş Sendikası Genel Başkanı Ramazan Ağar, Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Mehmet Yolasığmazoğlu, Genel Mevzuat Sekreteri Recep Karakaşlı, Genel Merkez ve Bursa Şube Yöneticileri ile birlikte İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Halis Nalbant’ı makamında ziyaret ettiler.

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri  Halis Nalbant ve Türkiye Yol-İş Sendikası Başkanı Ramazan Ağar ve Genel Merkez Yöneticileri Bilecik, İl Özel İdaresi ve çalışan işçi personeli hakkında karşılıklı olarak değerlendirmelerde bulundular.

Ramazan Ağar, Nalbant’ı makamındaki ziyaretinden sonra İl Özel İdaresi Türkiye Yol-İş işyeri baş temsilcisi Hüseyin Şencan ile İl Genel Meclisi toplantı salonunda İl Özel İdaresi işçi personeli ile yaklaşık bir buçuk saat süren bir toplantı gerçekleştirdi.

Ramazan Ağar’ın yaptığı bilgilendirme toplantısında, kıdem tazminatlarının fona aktarılması ile ilgili son durum, toplu sözleşme maddeleri, işyeri çalışma şartları, sorunları hakkında karşılıklı olarak soru ve bilgilendirme yapılarak toplantıya son verildi.

Türkiye Yol-İş Sendikası kuruluş tarihi olan 1963 yılından bugüne ilk defa bir Genel Başkanı Bilecik İlinde misafir etmiş oldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. genel başkan ve işçi arkadaşlar ile sendika temsilcilerini keşke 1 Mayıs günü Cumhuriyet meydanında da böylesine kalabalık bir şekilde görebilseydik?

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam