Turuncu ve beyaz listeler kıyasıya yarıştı

Turuncu ve beyaz listeler kıyasıya yarıştı

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Meslek Komitesi Seçimleri TSO binasında gerçekleştirilirken, 12 ayrı meslek grubundan bin 110 seçmen sandığa gitti. Gözlerin çevrildiği 9’uncu Meslek Komitesi seçimlerinde turuncu liste 38 oy alırken, beyaz liste ise 55 oy alarak seçimleri kazandı.
12 meslek grubu arasında yapılan seçimde 1, 2, 3,10 ve 11’inci gruplara karşı herhangi bir aday çıkmazken; 4, 5, 6, 7, 8, 9 ve 12’inci gruplar ise seçime çift listeyle girdi.
En çekişmeli geçmesi beklenen 9’uncu Meslek Komitesi Seçimlerinde Mefail Ateş, Ali Muyşin, Murat Hızlı’nın yer aldığı turuncu liste 38 oy alırken, Sabri Çobanoğlu, Ersel Emiroğlu ve Ertan Onur’un yer aldığı beyaz liste ise 55 oy aldı.
TSO seçimlerinde Meclise girme hakkı kazanan diğer gruplar ise şu şekilde oluştu:
1 No’lu Tek Liste:
Yunus Gıda ve İhtiyaç Maddeleri TİC. SAN. LTD. ŞTİ Bilecik Şubesi
Düzgün Kardeşler Unlu Mamuller Gıda Nakliye Otomotiv SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Şükrü Keskin
2 No’lu Tek Liste:
Turgut özen Mermer SAN. TİC. AŞ.
Aynurlar Madencilik SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
3 No’lu Tek Liste:
Öztürkler Metal SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Bilecik Şubesi
Bilecik Oryapı İnşaat Tahhüt Gıda SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Vezirhan Şubesi
4 No’lu Beyaz Liste
Ercan Öztürk-Öztürk İnşaat
Bahattin Üstün-Üstün İnşaat
Abdülselam Ağdağ
5 No’lu Beyaz Liste:
Eğilmez Otomotiv SAN. TİC. LTD. ŞTİ
Necati Uysal-Uysal TİC.
6 No’lu Beyaz Liste:
İpekyolu Gazetecilik Matbaacılık Ambalaj Turizm SAN. TİC. LTD.ŞTİ
Mehmet Serkan Kısacık-Pelikan Cep
Harun Öztürk
7 No’lu Turuncu Liste:
Cengiz Çevik-Çevik Sigorta Aracılık Hizmetleri
İbrahim Engin Ergin-Ergin Sigorta Aracılık Hizmetleri
8 No’lu Turuncu Liste:
Hüseyin Ocak-Ocak Ticaret,
Sınırlı Sorumlu Söğüt Motorlu taşıyıcılar Kooperatifi
9 No’lu Beyaz Liste
Sabri Çobanoğlu-Edebali Özeli Güvenlik Merkezi
Ersel Emiroğlu-Bilecik SRC Eğitim Merkezi
Belekoma Hotel Turizm İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
10 No’lu Tek Liste:
Erşan Et ve Et Ürünleri SAN. TİC. AŞ.
Subaşı Yemek Anonim Şirketi Organize Sanayi Şubesi
11 No’lu Tek Liste:
Dağ İş Madencilik Nakliyat Hafriyat İnşaat Petrol ve TİC. LTD. ŞTİ Bilecik Şubesi
Özkaya Madencilik Taşımacılık ve Pazarlama SAN. TİC. LTD. ŞTİ
12 No’lu Turuncu Liste:
İbrahim Sak-Örnek Ticaret
Umutlu İnşaat Malzemeleri Turizm SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam