TÜZÜN DUR DURAK  BİLMİYOR

TÜZÜN DUR DURAK BİLMİYOR

TBMM Başkanvekili ve CHP Bilecik Milletvekili adayı Yaşar Tüzün, 24 Haziran seçimleri öncesi seçim kampanyasına dur durak bilmeden sahur saatine kadar devam ediyor.
Seçimlere, “Girmedik sokak, çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız” diyerek hazırlanan Tüzün, dün önce Bilecik merkezde esnafı ziyaret etti, ardından pazarda alışveriş yapan vatandaşlarla buluştu. Vatandaşların Kadir Gecesini kutlayan Tüzün, hayırlı alışverişler temennisinde bulundu. Tüzün, vatandaşların beraber fotoğraf çektirme isteklerini de geri çevirmedi.
Tüzün, akşam da, CHP İl Başkanı Mehmet Metin Yaşar ile birlikte Gölpazarı’nda, Gölpazarı Belediyesi’nin düzenlediği iftar programına katıldı.
Gölpazarı Belediye Başkanı Vedat Kazıcı ve CHP İlçe Başkanı Erkan Erdem’in de bulunduğu iftarprogramında vatandaşların Kadir Gecesini kutlayan Tüzün, “Sizlere Cumhurbaşkanı adayımız Muharrem İnce’nin selamlarını getirdim” diyerek başladığı konuşmasında şunları söyledi:
“Kısa süre sonra sandık başına gideceğiz. Bu seçim iki soruda düğümleniyor. Eğer işler yolunda gidiyorsa neden seçime gidiyoruz. Yok, işler yolunda gitmiyorsa neden aynı kişiyi yeniden aday seçelim. Bu soruların cevabı bir çok şeyin çözüm yoludur.
Şimdi önümüzde tarihi bir fırsat var. Ben genç yaşımdan itibaren Belediye Meclis üyeliği, belediye başkanlığı ve 4 dönem milletvekilliği yaptım. Bu süre içinde bütün görevlerimde bana ulaşan hiç bir hemşerime benim partime oy vermedin demedim. Sorununu çözmeye çalıştım. Son beş ayda TBMM Başkanvekili olarak Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün koltuğuna oturma onuru yaşadım. Bundan partisiz bütün hemşerilerimim de onur duyduğunu biliyorum. Daha önümüzde 21 ay süre vardı. Bu makam Bilecik’e hizmet olarak gelecekti. Bilecik’e ve Türkiye’mize bu makamın imkanlarını kullanacağımız zaman seçime gidiyoruz.
Türkiye’nin huzura, barışa ve hizmete ihtiyacı var. Bu kez sizlere Ben CHP iktidarında hizmet etmek isterim. Önümüzde tarihi fırsat var. Beni Parlamentoya gönderirseniz sizi daha üst makamlarda temsil edeceğimin sözünü veriyorum.”
İftar programının ardından Gölpazarı’nda esnafı ziyaret eden Tüzün, daha sonra Beşevler köyüne geçti. Beşevler köylülere Tüzün’e çok büyük ilgi gösterdi. Köylülerle sohbet eden Tüzün, ardından Dursun Fakıh Türbesini ziyaret ederek dua etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam