TÜZÜN VE ŞAHİN’DEN TEBRİK ZİYARETLERİ

TÜZÜN VE ŞAHİN’DEN TEBRİK ZİYARETLERİ

31 Mart Yerel Seçimlerinde Bilecik’teki 11 Belediyenin hepsini kazanmak isteyen ve İYİ Parti ile güç birliği yapan Cumhuriyet Halk Partisi teşkilatı çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün ve Bilecik Belediye Başkan Adayı Semih Şahin bu çerçevede İlimize yeni atanan Bilecik Valisi Bilal Şentürk’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Ziyaret sonrası valimiz ile İlimizde ortak bir çalışma programı izleyeceklerini ve TBMM’de Bilecik için ne yapılması gerekiyorsa her zaman gündeme getireceğini dile getiren Tüzün “ Bilecik’imize yeni atanan Valimiz Sayın Bilal Şentürk’e yeni görevinin hayırlı olmasını diliyorum. Bu zamana kadar hep işbirliği içerisinde çalıştığımız valilerimiz ile bundan sonra da aynı şekilde çalışmaya devam edeceğiz. Bu zamana kadar TBMM’de Bilecik’imiz için yapılması gereken ne varsa gündeme getirdim bundan sonra da getirmeye devam edeceğim, sayın valimiz ile birlikte güzel işlere imza atacağız. Valimize yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

 

CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün ve Belediye Başkan Adayı Semih Şahin Bilecik 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Murat Bulut’u makamında ziyaret etti. Hoş sohbet çerçevesinde gerçekleşen ziyaret sonrasında açıklama yapan Bilecik Belediye Başkan Adayı Semih Şahin “Seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyoruz. Sabah akşam demeden vatandaşlarımıza partimizi ve politikalarımızı anlatma fırsatı buluyoruz. Bu bağlamda Milletvekilimiz Sayın Yaşar Tüzün ile birlikte Tugay Komutanımızı ziyaret ederek görevlerinde başarılar diledik, kendilerine misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyorum” dedi.

31 Mart Seçimlerine 2 ay kala tüm teşkilatlarıyla seçime odaklanan Cumhuriyet Halk Partisi teşkilatı Bilecik’te yeni açılan iş yerlerini ziyaret ederek hayırlı olsun ziyaretleri gerçekleştirdi. Bilecik Belediye Başkan Adayı Semih Şahin ziyaretlerin ardından yaptığı açıklamada “CHP Bilecik Milletvekilimiz Yaşar Tüzün ile birlikte Bilecik’imize hizmet vermek adına açılan işyerlerimize hayırlı olsun ziyaretleri gerçekleştirdik. Maalesef son zamanlarda ülkemizde kepenk indiren esnaflarımızın sayısı giderek çoğalıyor. Temennim Bilecik’e hizmet vermek amacıyla yeni işyerleri kazandıran esnaflarımızın hiçbir sıkıntı çekmeden iş hayatına devam etmeleri. Umarım 31 Mart sonrasında Bilecik daha da gelişecek yeni iş yerleri ve istihdam alanları açılacaktır” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam