TÜZÜN’DEN MUTLULUK VE UMUT MESAJLARI

TÜZÜN’DEN MUTLULUK VE UMUT MESAJLARI

Cumhuriyet Halk Partisi’nden, Gençlik Kolları başkanlığından gelerek tabandan yetişme siyasetçi unvanını alan Yaşar Tüzün yaklaşan yeni yıl öncesi ilimiz merkezdeki billboardlara kutlama ilanları verdiği görülürken İl genelindeki binlerce vatandaşa ve protokol üyelerine de yeni yıl tebliği gönderdiği görüldü.

Çağatay Karaahmet’in İl Başkanlığından istifa edip milletvekili aday adaylığını açıkladığı saatlerde  Tüzün’ün billboardlardaki yeni yıl kutlama mesajlarının yer alması ise manidar bulundu.

Bilecik CHP örgütünde milletvekili adaylarının ön seçim ile belirlenecek olması halinde Yaşar Tüzün’ün de aday olacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor. Parti tabanı içerisinde partililer tarafından sevilen ve sayılan bir kişiliğe sahip olduğunu bildiğimiz Tüzün’ün aday adaylığını ne zaman açıklayacağı ise kamuoyunda merak ediliyor.

ERHAN TOKA

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. aday –

    KIMILERI ÖLÜR TOPRAGA GÖMÜLÜR Kimileride kalplere Tüzün bu halkın adayı olacaktır,ve aday olursa CHP nin alacağı oy patlama yapacaktır

  2. anket – buradan değişim gazetesine önerimdir,anket yapsınlar,CHP ADAYINI,ÖN SEÇİMLEMİ YOKSA ATAMA YÖNTEMİYLEMİ BELİRLESİN?diyerek.
    SONUÇLARINI HEP beraber görelim.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam