Tüzün’ün TÜRK POLİS TEŞKİLATININ 173. YILI VE POLİS HAFTASI MESAJI

Tüzün’ün TÜRK POLİS TEŞKİLATININ 173. YILI VE POLİS HAFTASI MESAJI

Türkiye Büyük Millet Meclis Meclisi(TBMM) Başkan Vekili, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bilecik Milletvekli Yaşar Tüzün Türk Polis Teşkilatının 173. kuruluş yıl dönümüyle ilgili açıklamada bulundu. Tüzün açıklamasında; Gücünü yasalardan, desteğini halktan alan, kamu düzenini, vatandaşlarımızın canı ve malını korumak için özverili bir şekilde çalışan Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 173’üncü yılını kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.Yasaların uygulanması, demokratik düzenin, temel hak ve özgürlüklerin korunması, toplumun barış, huzur ve güvenlik içinde yaşamasının sağlanması gibi çok önemli görevler üstlenen polisimiz, bu görevlerini Anayasa ve yasalara bağlılıkla yerine getirmektedir.
Milletimizden aldığı güçle görev ve sorumluluklarını her koşulda yerine getiren Emniyet Teşkilatımız, asırları aşan deneyimleri ve halkımızın da desteği ile huzur ve güven içinde yaşamamızın en büyük teminatlarından biridir.
Bu duygu ve düşüncelere Emniyet Örgütümüzün 173. kuruluş yıldönümünü ve 10 Nisan Polis Günü’nü kutlarken;
Şehit polislerimizi rahmet ve gönül borcuyla, gazilerimizi saygıyla anıyor;
Başta şahsınız olmak üzere Emniyet çalışanlarının görevlerinde başarılar ve esenlikler diliyorum.” İfadelerine yer verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam