Bilecik Haberleri | Değişim Gazetesi Haber Sitesi
U-16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI BİLECİK’TE
Sosyal Medyada Paylaş
13 Mayıs 2015
admin

U-16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI BİLECİK’TE

Türkiye’nin bazı illerinde oynanacak etabının biri de Bilecik’te gerçekleşecek. 21-24 Mayıs tarihleri arasında Edebali stadında oynanacak müsabakalara İstanbul’dan 2, Bursa’dan 2, Yalova’dan 1, Kütahya’dan 1 takımın katılacağı belirtildi.

Türkiye Futbol Federasyonu ile sıcak diyalogları olduğu bilinen Bilecik ASKF Başkanı Nusret Tosun’un girişimleri sayesinde geçmiş yıllarda da ilimizde bu tür müsabakalar oynanmış ve katılan takımların yöneticileri ilimizden memnun ayrılmışlardı.

İlimizin tanıtımı anlamında önemli bir yeri olan bu tür turnuvaların ayrıca ilimiz ekonomisine de büyük ölçüde katkı sağladığı biliniyor.

Konu hakkında görüşlerini aldığımız ASKF Başkanı Nusret Tosun 6 takımın mücadele edeceği turnuvanın takımlarının henüz belli olmadığını, 21-24 Mayıs tarihleri arasında ilimizde oynanacak müsabakaların ilimizde oynanmasını sağlayan Federasyon yetkilerine de teşekkür etti. 

 

Öte yandan 13 Mayıs günü çekilen kura sonucu Bursa takımlarından Arabayatağı Spor ile Bursa Güvenspor'un katılacakları belirtildi. 

Bir Yorum Bırak

*

code

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Bursa Web Tasarım