Ülkü Ocakları İl Başkanı Güner’den, MHP İl Başkanı Karuk’a Cevap:

Ülkü Ocakları İl Başkanı Güner’den, MHP İl Başkanı Karuk’a Cevap:

“ÜLKÜ OCAKLARI HAREKETİNE KOMPLO KURMAZ!”

Bilecik Ülkü Ocakları İl Başkanı Av. Mehmet Fazlı Güner, Milliyetçi Hareket Partisi Bilecik İl Başkanı Mehmet Karuk’un kendisi ve Bozüyük Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Ali Arısoy hakkında sosyal medya üzerinden paylaştığı iddialara yanıt verdi.

“Hiçbir ilçe Ocak Başkanım emin olmadığı bir şeyde hiçbir ülkücüyü karalamaz. Bütün teşkilatlarımın arkasındayım.” diyerek Bozüyük Teşkilat Başkanı Arısoy’a sahip çıkan Ülkü Ocakları İl Başkanı Güner, iddialara “Hiç bir zaman edebimizi bozacak şekilde Genel Merkezimizin duruşunu zedeleyecek söylem ve eylemlerde bulunmayız. Ayrıca bazıları gibi şahsi menfaatleri ve koltuk sevdaları uğruna türlü türlü iftiralara ve yalanlara başvurmayız. Ülkü Ocakları hareketine komplo kurmaz!” diyerek cevap verdi.

“Bazıları gibi şahsi menfaatleri ve koltuk sevdaları uğruna türlü türlü iftiralara ve yalanlara başvurmayız”

Bilecik Ülkü Ocakları Başkanı Güner, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Bizim duruşumuz belidir. Bizim duruşumuz asil, cesur ve mert ülkücü duruşudur. Hiç bir zorluk veya kötü koşul altında bu duruşumuzdan taviz veya ödün vermeyiz. Bizim duruşumuz Genel Merkezimizin duruşuyla aynıdır. Her ahval ve şeraitte Genel Merkezimizin talimatları ve emirleri doğrultusunda yanındayız. Hiç bir zaman edebimizi bozacak şekilde Genel Merkezimizin duruşunu zedeleyecek söylem ve eylemlerde bulunmayız. Ayrıca bazıları gibi şahsi menfaatleri ve koltuk sevdaları uğruna türlü türlü iftiralara ve yalanlara başvurmayız. Ülkü Ocakları hareketine komplo kurmaz! Ülkü Ocakları sefanın peşine koşmaz! Ülkü Ocaklılar cefa erleridir. Kol kırılır yen içinde kalır prensibi gereği aslı astarı olmayan saçma sapan konularda basın açıklaması yapmaz. Sosyal medyada ülkücü kardeşlerini karalamaz.

“Başında bulunduğu teşkilatı iyi yönetemeyenler ilçelerinin durumuna baksın”
Bizim tavrımız bellidir. Bizim yerimiz her daim Genel Başkanımız Olcay Kılavuz Bey ve Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli Bey’in yanıdır. Ancak biz hiç kimsenin hayır verdi diye ülkücülüğünü sorgulayacak da değiliz. Başında bulunduğu teşkilatı iyi yönetemeyenler ilçelerinin durumuna baksın. İlimiz genelinde binlerce üyesi olan bir siyasi hareketi soktuğu duruma baksın. Ülkücü olmadıkları apaçık belli olan zatlara ülkücü kardeşlerimize verdirdikleri dersin ayıbına baksınlar.

“Bütün teşkilatlarımın arkasındayım”

Hiçbir ilçe Ocak Başkanım emin olmadığı bir şeyde hiçbir ülkücüyü karalamaz. Bütün teşkilatlarımın arkasındayım. Bütün teşkilatlarımla beraber Genel Başkanımın yanındayım. Bu oturduğunuz koltuklarda yalnız başına kalışınızı üzüntü ve keder ile izlemekteyim. 10 Kişiyi toplayamadığınız toplantılarınıza 100 kişilik Ülkücü kadrolarla gelerek mahcup olmanızı her seferinde engellediğimizi hatırlatırım. Şimdi şapkanızı önünüze koyma vaktidir. Eğer bugüne kadar susmuş isek korkumuzdan değil edebimizdendir. Var olsun Ülkü Ocakları!”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam