ÜNİVERSİTE TAKIMI KUPAYLA DÖNDÜ

ÜNİVERSİTE TAKIMI KUPAYLA DÖNDÜ

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Futbol Takımı, Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu’nun düzenlediği Üniversitelerarası Futbol 2. Lig Grup Müsabakaları’ndan kupayla döndü. 4-9 Aralık 2017 tarihleri arasında Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen müsabakalarda, grubunda Namık Kemal Üniversitesi, Uşak Üniversitesi, Kırklareli Üniversitesi, Bursa Teknik Üniversitesi ve Bandırma 17 Eylül Üniversitesi ile karşılaşan Şeyh Edebali Üniversitesi futbol takımı, oynadığı 5 maçın 3’ünü kazanma başarısı gösterdi.
Şeyh Edebali Üniversitesi futbol takımı, Bursa Teknik, Bandırma ve Kırklareli Üniversitelerine karşı galip gelirken, Uşak ve ev sahibi Namık Kemal Üniversitelerine mağlup oldu. Müsabakaları lider olarak tamamlayan Namık Kemal Üniversitesi 1. Lig’e yükselmeye hak kazanırken, ortaya koyduğu futbolla büyük beğeni toplayan ve gelecek için ümit veren Şeyh Edebali Üniversitesi futbol takımı, müsabakalar sonucunda kazandığı 3.’lük kupasıyla Şeyh Edebali Üniversitesi’ne bir başarı daha kazandırmış oldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. neden profesyonel liglerde üniversite takımımız yokk bir cok sehirde profesyonel liglerde devam ediyor üniversite takımları neden bilecikte yokk

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam