Üniversitede ”Genç Ofis” Açılıyor

Üniversitede ”Genç Ofis” Açılıyor

Bilecik Şeyh Edebali Üversitesi ile Bilecik Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü arasında ”Genç Ofis – Kültür, Sanat, Spor, Eğitim İşbirliği Protokolü” imzalandı.

Protokol kapsamında Gülümbe Kampüsü içerisine açılacak Genç Ofis, öğrencilerin, akademik ve idari personelin eğitsel, kültürel, gönüllülük ve sportif faaliyetlerinin geliştirilmesi, bağımlılıkla mücadele, sosyal sorumluluk ve gönüllülük algılarının güçlendirilmesine ilişkin faaliyetlerde bulunacak. Hayata geçirilecek proje ile gençlerin yükseköğrenimleri sürecinde almış oldukları eğitimle birlikte kişisel kapasite gelişimlerine katkı sağlanması yönünde iş birliğinin arttırılması ve desteklenmesi hedefleniyor.

İşbirliği Protokolünün Amacı

İmzalanan işbirliği protokolü ile üniversite öğrencileri, akademik ve idari personelin eğitsel, kültürel, gönüllülük ve sportif faaliyetlerinin geliştirilmesi; bağımlılıkla mücadele, sosyal sorumluluk ve gönüllülük algılarının güçlendirilmesinin yanı sıra öğrencilerin yükseköğrenimleri sürecinde almış oldukları eğitimle birlikte kişişel kapasite gelişimlerine katkı sağlanması hedeflenecek ve Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Yerleşkesinde Genç Ofis açılacak.

İmzalanan işbirliği protokolünde hedef kitle öğrenci ile sınırlı kalmayacak. Akademik ve idari personeli de kapsayan protokolde sunulacak imkanlar ile akademik ve idari personelin de etkinliklere katılımı sağlanacak.

Genç Ofiste düzenlenecek olan mesai içi ve mesai dışı faaliyetlerde gençlik liderleri hazır bulunacak. Uzman eğitici kadro eşliğinde katılımcılar teknik anlamda destek alabilecek.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam