• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
ÜSTÜN YENİDEN BAŞKAN

ÜSTÜN YENİDEN BAŞKAN

Kültür Merkezi'nde, Cumartesi günü saat 13.00'te yapılan  kongreye Milletvekili Fahrettin Poyraz, İl Başkanı Ramazan Kurtulmuş, Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, İl Genel Meclis Başkanı Serkan Yıldırım, diğer ilçe başkanları ve çok sayıda partili katılımın yoğun olduğu kongrede ilk konuşmayı İlçe Başkanı Mehmet Üstün yaptı.

Daha sonra kürsüye gelen Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın konuşmasında ilçedeki çalışmalar hakkında bilgiler vererek önce hayal ettiklerini daha sonra hayallerini hedefe dönüştürdüklerini ve hedeflerini gerçekleştirerek çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti. 

Son olarak konuşma yapan Ak Parti Bilecik Milletvekili Fahrettin Poyraz da ülke gündeminden bahsederek genel seçimlerin sonunda Bilecik'ten 2 ülke genelinde ise 330 milletvekili çıkarmak zorunda olduklarını ifade etti. 

Öte yandan kongrede eski ilçe başkanlarına yaptıkları hizmetlerinden dolayı plaket takdim edildi. Buna göre tek liste ile gidilen Pazaryeri Ak Parti ilçe kongresinde Mehmet Üstün yeniden Başkan oldu.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam