Uzun, Mevzuat Komisyonu Üyesi Oldu

Uzun, Mevzuat Komisyonu Üyesi Oldu

Üyeliği dolayısıyla Uzun’u kutlayan TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, “Sizinle omuz omuza çalışmaktan büyük memnuniyet duyacağımı ifade etmek istiyorum” diyerek şunları aktardı:

“Ülkemizin aydınlık geleceği için, değişimin ve dönüşümün öncüsü olmayı kendisine şiar edinmiş olan TOBB’un vakar ve onuruna yakışır bir birlik ve beraberlik sergilediğimiz Genel Kurulumuz sonrasında gerekleştirilen seçimlerde, büyük camiamızın saygın temsilcilerinin teveccühüyle üstlendiğimiz yeni göreviniz nedeniyle kutluyor, sizinle omuz omuza çalışmaktan büyük memnuniyet duyacağımı ifade etmek istiyorum.

Birliğimizin bu önemli hizmet organına seçilerek, TOBB’un yurtiçinde ve yurtdışında yükselen itibar trendine, büyük katkıda bulunacağınıza inanıyorum.

El birliğiyle, güç birliğiyle, iş birliğiyle güzel yarınları birlikte çizmek üzere, başarılı bir çalışma dönemi geçirmemiz temennisiyle, 69. Genel Kurulumuzun ve seçim sonuçlarının, ülkemize ve camiamıza hayırlı sonuçlar getirmesini diliyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.” ZEYNEP KILBAHRİ

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam