VakıfBank ’Altın Çağı’nı yaşıyor

VakıfBank ’Altın Çağı’nı yaşıyor

Vakıfbank,  ziynet altınlarınızı sizin için hesaplıyor. Siz, keyifle çayınız yudumlarken uzmanlar altınlarınızın değerini hesaplasın, çalınma ve kaybolma riski olmadan hesabınızda değerlendiriyor.

Altın günlerinde, bankanın yetkili experleri müşterilerinin çeyrek, yarım, cumhuriyet, bilezik, yüzük, kolye vb. her ayarda ziynet altınlarının değer tespitlerini yapıyor. Aynı zamanda altınlar hiçbir değer kaybetmeyerek müşteri hesaplarına gram altın karşılığı yatırılıyor.

Vakıfbank’ın sunmuş olduğu altın günlerinin pek çok avantajı bulunmakta. Altınlarını bankaya yatıran müşteriler, Altın Çağı hesabı için herhangi bir ücret ödemeyecek. Altınlarını istediği zaman, istediği miktarda komisyon ödemeden anında nakde çevirebilecek. Müşterilerin altınları Türkiye’deki bankaların yurtiçi şubelerinde gerçek kişiler adına açılan TL, döviz ve kıymetli madeni cinsinden tasarruf mevduatları her bir bankada her bir gerçek kişi için 100 bin TL’ye kadar tasarruf mevduatı güvencesi altında bulunuyor. Kiralık kasa masrafı ödemeyen müşteriler kendi kasalarındaki altınlarını da getirebilecekler. Getirilen altınlar için herhangi bir bozma, nakde çevirme işlemi yapılmayacak ve altınların saf altın karşılığı gram olarak altın çağı hesabına yatırılacak. 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam