• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
VALİ AKPINAR’DAN OKULLARA ZİYARET

VALİ AKPINAR’DAN OKULLARA ZİYARET

Vali Akpınar, İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Şişman, Müdür Yardımcısı Hasan Hüseyin Can ve Şube Müdürü Rıfat Okay ile birlikte Atatürk İlkokul ve Edebali Ortaokulunu ziyaret etti.

Atatürk İlkokulu Müdürü İsmail Işık ve Edebali Ortaokulu Müdürü Mehmet İlkak'dan okul hakkında bilgi alan ve sınıfları gezen Vali Akpınar, daha sonra öğretmenlerle bir araya geldi.

Bilecik'in bina, araç, gereç ve eğitim imkanları bakımından iyi olan iller arasında bulunduğunu ifade eden Vali Akpınar, şunları kaydetti:

''Okul idaresi ve öğretmenlerimiz öğrenci velileriyle yakın ve sürekli diyalog halinde bulunmaları başarıya olumlu etki yapacaktır. Valilik, Kaymakamlık, Belediye ve İl Özel İdaresi tarafından okullarımızın ihtiyaçları karşılanıyor. Ayrıca eğitimin önemine inanmış hayırsever vatandaşlarımızın da okulların ihtiyaçlarına katkıda bulunmaları bizleri memnun edecektir. Kendi çocuklarımızın daha iyi eğitim görebilmeleri için okullarımız her zaman temiz ve düzenli olmalıdır. Öğretmenlerimiz, sadece okullarda mesai saatleri ve ders saatleriyle sınırlı kalmamalı, öğrencilerle okul saati dışında da ilgilenme yolları bulmalılar.'' AA

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam