VALİ AKPINAR’DAN VEDA ZİYARETLERİ

VALİ AKPINAR’DAN VEDA ZİYARETLERİ

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı'yı ziyaretinde, bir süre sohbet eden Vali Akpınar, ziyaret defterine duygu ve düşüncelerini yazdı. Daha sonra İl Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti.

Burada İl Emniyet Müdürü Eyüp Özüdoğru ve Müdür Yardımcıları tarafından karşılanan Vali Akpınar, bir süre görüştü. Özüdoğru, Vali Akpınar'a emniyet teşkilatına vermiş olduğu desteklerden dolayı plaket verdi.

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Azmi Özcan'ı, Valilik makamında kabul eden Vali Akpınar'a yapmış olduğu hizmetlerden dolayı yağlı boya ile yapılmış resminin bulunduğu tablo hediye etti.

Vali Akpınar, Rektör Prof. Dr. Özcan ile birlikte İl Jandarma Komutanlığı ziyaretinde İl Jandarma Komutanı Albay Alper Sır ve İlçe Jandarma Komutanları ile rütbeliler tarafından karşılandı. Albay Sır, ziyaret defterini imzalayan Vali Akpınar'a, jandarma teşkilatına vermiş olduğu desteklerden dolayı İl Jandarma Komutanlığı yazısı bulunan Osmanlı Armasının bulunduğu tabak hediye etti.

Daha sonra Cumhuriyet Başsavcısı Kamil Yaşar'ı ziyaret eden Vali Akpınar, hakim ve savcılarla bir süre görüştü. (Bilecik Valiliği)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam
Mobil Sürüme Geç