Vali Büyükakın :”Bizim polisimiz  insanımızın her zaman kahramandır”

Vali Büyükakın :”Bizim polisimiz insanımızın her zaman kahramandır”

Türk Polis Teşkilatı’nın 173. Kuruluş Yıl Dönümü ve Polis Haftası etkinlikleri kapsamında Bilecik Emniyet Müdürü Ertuğrul Namal, Emniyet Müdür Yardımcısı Hicri Görgün, Polis Okul Müdür Yardımcısı Murat Soysal, Şube Müdürü Çetin Kayıkçı, Komiser Gamze Kızgın, Polis Memurları Sebahat Şahin,Kürşat Ertuğrul ve Ahmet Emin Ergün, Vali Tahir Büyükakın’ı makamında ziyaret etti.

Asayişin temin edilmesi noktasında teşkilatın yürütmüş olduğu çalışmalarda her zaman destek veren Bilecik Valisi Tahir Büyükakın’a teşekkür eden Emniyet Müdürü Ertuğrul Namal, “Sayın Valimizin çalışmalarımıza verdiği destek, acı günümüzde ve güzel günlerimizde yanımızda olmasından dolayı memnuniyetimizi ifade etmek isterim. Amacımız ülkemize ve milletimize mahcup olmadan görevlerimizi yerine getirmektir.” dedi.

Bilecik Emniyet Müdürü Ertuğrul Namal ve bugün buraya ziyaretimize gelen polis arkadaşlarımız ve tüm teşkilatın Polis Haftasının kutlu olmasını diliyorum diyen Vali Büyükakın “Polisin görevi hukuka, mevzuata, kanuna dayalı olarak asayişi sağlamak. Vatandaşın huzur, güven ve esenlik içerisinde yaşamasını sağlamak. Bu teşkilat her koşulda ülkemize hizmet etmekten kaçmaz. Bizim polisimiz insanımızın her zaman kahramandır. Bütün polis teşkilatına milletimiz adına teşekkürlerimi sunuyorum. Şehitlerimizi minnetle anıyorum.” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam