VALİ BÜYÜKAKIN SAHA İNCELEMELERİNİ SÜRDÜRÜYOR

VALİ BÜYÜKAKIN SAHA İNCELEMELERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Vali Tahir Büyükakın, projeleri yakından takip etmeyi sürdürüyor. Periyodik aralıklarla tüm çalışmaları yerinde inceleyen Vali Tahir Büyükakın, son olarak Bozüyük ilçesinde, İl Özel İdare tarafından yapımı sürdürülen yol ve okulları denetledi.

“Şehir merkezinde, ilçelerde, köylerde tüm çalışmalarımız sistemli bir şekilde devam ediyor. Bu çalışmaları yerinde incelemek, projeyi yapan arkadaşlarımızla, vatandaşlarımızla projenin artılarını eksilerini denetlemek  vatandaşlarımızla sohbet etmek projenin ilerlemesi ve fonksiyonel bir hale gelmesinde etkili oluyor.  Saha incelemelerini ve vatandaşlarla birarada olmayı bu açıdan çok önemsiyorum. Bilecik’e yapılan her eser, çakılan her çivi, büyük küçük her çalışma bu şehre artı katıyor” diyerek çalışmaları yerinde incelemeyi sürdüreceğini ifade etti.

Çaydere ve Kapanalan köy yolu çalışmasının ardından yapımı devam eden Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi inşaatını inceleyen Vali Tahir Büyükakın’a Bozüyük Kaymakamı Hasan Yaman, Bozüyük Belediye Başkanı  Fatih Bakıcı, Bilecik İl Özel İdare Genel Sekreter Yardımcısı Ahmet Çelebi ve proje sorumluları eşlik etti.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam