• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
VALİ BÜYÜKAKIN’DAN ÇALIŞAN GAZETECEİLERE KUTLAMA

VALİ BÜYÜKAKIN’DAN ÇALIŞAN GAZETECEİLERE KUTLAMA

 

Vali Tahir Büyükakın, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla ilimizde görev yapan yerel ve ulusal basın mensupları ile biraraya geldi.

Basının kamuoyunu bilgilendirme ve kamuoyu oluşturmada önemli bir güç olduğuna dikkat çeken Vali Büyükakın “Basın mensupları şehrin hafızası, şehir gündeminin takipçisi dolayısıyla şehrin bugününe, yarınına etki eden önemli bir güç.” dedi.

SİZLER BU ŞEHRİN HAFIZASISINIZ

“Halkımızın haber alma hakkının hizmetkarı olan, gece gündüz demeden ilkeli, tarafsız ve doğru haber yapmak için çalışan tüm basın mensuplarımızın bu önemli gününü kutluyor ve başarılar diliyorum” diyerek basın mensuplarının yaptığı işin çok önemli olduğuna vurgu yapan Vali Büyükakın, basın mensuplarının şehirlerin yönetiminde de önemli bir rolü olduğunu söyledi.

Basının bir şehrin hafızası olduğunu dile getiren Vali  Büyükakın, “Biz yöneticilerin yaptığı işleri kamuoyuna duyurmak kadar takip etmek, işleyişini sürdürmesini sağlamak gibi bir rolünüzde bulunuyor. Bunu önemsemenizi hizmetleri sahiplenip takip etmenizi oldukça önemsiyorum.” ifadesinde bulundu.

SAMİMİ BİR ORTAM

Samimi bir ortamda gerçekleşen buluşmada gazetecilerin beklenti ve taleplerini soran Vali Büyükakın, basın mensupları ile tek tek ilgilenerek sorularını yanıtladı.

Buluşmada Vali Büyükakın’a, Vali Yardımcısı Burhan Terzioğlu ile İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Seviye Beyli de eşlik etti.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam