Bilecik Haberleri | Değişim Gazetesi Haber Sitesi
Vali Büyükakın’dan minik öğrenciye ödül
Sosyal Medyada Paylaş

Vali Büyükakın’dan minik öğrenciye ödül

Tüketici Haftası kapsamında Bilecik Ticaret İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen resim yarışmasında birinci olan Edebali Ortaokulu 5. sınıf öğrencisi İrem Şenol ödülünü Vali Tahir Büyükakın’dan aldı.

Vali Büyükakın’ın makamında gerçekleşen törene Ticaret İl Müdürü Şinasi Balta, İl Tüketici Hakem Heyeti görevlileri ile İrem Şenol’un anne ve babası katıldı.

Çocukları ve gençleri resimle, müzikle, sporla, sanatla, doğayla iç içe görmekten büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Vali Büyükakın “İrem, yapmış olduğu resimle çok güzel mesajlar veriyor. Bu yaşında bu kadar bilinçli olmasını takdir etmemek elde değil. Çocuklarımız, gençlerimiz bilinçli bir şekilde yetişiyorlar. Bundan mutluluk duyuyorum. İrem’i de, yapmış olduğu resim için bir kez daha kutluyorum ve daha büyük başarıları sonrasında biraraya gelmeyi ümit ediyorum. Bu yaşta böylesi bilinçli bir çocuk yetiştiren anne babasını da ayrıca tebrik ediyorum.” dedi.

Edebali Ortaokulu 5. sınıf öğrencisi Şenol da Vali Büyükakın’dan ödül aldığı için çok heyecanlandığını ve mutlu olduğunu söyledi.

Samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede Şenol, Vali Büyükakın’a yaptığı resmin detaylarını ve gelecek hayallerini anlattı.

Bir Yorum Bırak

*

code

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Bursa Web Tasarım