• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
VALİ KIZILKAYA İLK SÖZÜNÜ İCRAATA DÖNÜŞTÜRDÜ

VALİ KIZILKAYA İLK SÖZÜNÜ İCRAATA DÖNÜŞTÜRDÜ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla yayımlanan atama kararlarıyla Bilecik Valiliğine getirilen Kemal Kızılkaya, göreve başladığı ilk gün verdiği mesajı hayata geçirdi.
5 Ekim’de görevine başlayan Kızılkaya, makamına oturur oturmaz, yaptığı “İletişim kanallarımızın her zaman açık olduğu, ortak aklı beraber yürüteceğimizi ifade ediyorum” açıklaması üzerine valilik binasında dikkati çeken bir uygulamaya imza attı.
Basın mensupları aracılığıyla kentte yaptığı ilk açıklamada vatandaşlara kapısının her zaman açık olacağını vurgulayan Kızılkaya, Bilecik Valiliği’ndeki makam kapısı dahil tüm kapıların açık tutulması talimatını verdi.
Kızılkaya’nın makam odasının kapısının her zaman açık tutulmasının yanı sıra valilik makam aracındaki kırmızı plakanın çıkarılmasını istedi. Kızılkaya’nın kentteki programlarına makam aracındaki sivil plakayla katıldığı görüldü.
Vali Kızılkaya göreve başladığı ilk gün yaptığı açıklamada,” Zaman içinde Bilecik’imizi bekleyen önümüzdeki meselelerini toplumun bütün kesimleriyle hep birlikte beraber çözüm arayacağız ve elimizden geleni yapacağız. Ama önce her şey tanımakla, tanışmakla başlar. Ne diyor Yunus Emre, ‘Gelin tanış olalım, işi kolay kılalım, sevelim, sevilelim, dünya kimseye kalmaz’. Bu vesileyle Bilecikli tüm hemşerilerimi tanımaya, tanışmaya buraya davet ediyorum. Şunu ifade etmek istiyorum ki; vatandaşlarımıza kapım her zaman açık olacaktır. Bilecikli hemşerilerimin hizmetinde sürekli her daim olduğumu bilmelerini isterim. İletişim kanallarımızın hep açık olduğunu, ortak aklı beraber yürüteceğimizi ifade ediyorum.” ifadelerini kullanmıştı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam